Skocz do zawartości
Smartek

[glosniki] Ktore najlepsze? 5.1 ofkoz...

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się że Logitechy Z-640 są najlepsze w tej cenie ale czy wiecie coś o nowych seriach Logitech X :?: Głośniki te miały się ukazać w tym miesiącu ale nawet na stronie głównej nic nie ma :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porzadnie wyglada zestaw genius home theatre 5.1. Calosc z drewna i o wiele wieksza moc niz plastikow Creative'a.

PS> Sam mam Creative fps1500 ale jakbym mial wydac 500 zl to chyba zdecydowalbym sie na zestaw Genius'a.

Osobiscie polecam zestaw KODA AV707 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o nowym modelu Creativa 5.1 P580?? Podoba mi sie ich wygląd. Moc to chyba taka sama jak 5300. A cena 369 zl

Chyba warto

I jak, kupiles te P580? Jak wrazenia? Sam zastanawiam sie nad nimi za 252pln lub Z-640 za 346pln....Ktos cos wie o tych P580 :?: :?: (dane techniczne juz znam, potrzebuje wrazenia z odsluchu... :twisted: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o nowym modelu Creativa 5.1 P580?? Podoba mi sie ich wygląd. Moc to chyba taka sama jak 5300. A cena 369 zl

Chyba warto

I jak, kupiles te P580? Jak wrazenia? Sam zastanawiam sie nad nimi za 252pln lub Z-640 za 346pln....Ktos cos wie o tych P580 :?: :?: (dane techniczne juz znam, potrzebuje wrazenia z odsluchu... :twisted: )

a gdzie sa takie ceny Z-640 za 346zł????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o nowym modelu Creativa 5.1 P580?? Podoba mi sie ich wygląd. Moc to chyba taka sama jak 5300. A cena 369 zl

Chyba warto

I jak, kupiles te P580? Jak wrazenia? Sam zastanawiam sie nad nimi za 252pln lub Z-640 za 346pln....Ktos cos wie o tych P580 :?: :?: (dane techniczne juz znam, potrzebuje wrazenia z odsluchu... :twisted: )

Tych nie kupiłem ale kupiłem Creative Inspire t5400, te z tweeterami i musze przyznać że są lux :) Dałem za nie 400zl. Wrażenia odsłuchowe za.....biste, basik jest na bardzo wysokim poziomie, jedynie to moze satelity troche za słabe. Ale nawet jak rozkręce na maksa to nic nie charczy, a podłoga się trzęsie ;). Za tę cenę to naprawdę polecam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...