Skocz do zawartości
pablo163

Strasznie wolno dzialajacy os :(

Rekomendowane odpowiedzi

Witam all

I have problem :( Jak wyzej napisalem mam problem (wydaje mi sie ze z os'm) Jest strasznie wolny . Robilem formaty /u itd nic. A wszystko zaczelo sie od mometu gdy zrobilem sobie na dysku parycje (partition magic 8) Teraz zgrywanie badz wytnij wlkej trwa wiecznosc , o wlaczeniu filmu w divx nie mam mowy .Gry sie tna jak dzikie gdzie wczesneij nie mialem takich problemow wszystko plynnie i szybko.I gdy juz cos zrobi to mam zuzycie procka 100% przez ok 15min przez plik"EXPLORER.EXE"Mam winde upogardowana na max-a i nic :(

Co to moze byc wszelka pomoc do srody by sie przydla, jak nc sie nei dowiem kakretnego robie formata nowe partycje tym razem w dos. I moze bedzie dobrze. Dziwne to jest bo os-a juz z 5 razy instalowalem droga sprawa zapomnialem napisac to abdy na mojej basi80gb. Czytalem juz na faq jak je usunac ale japierw musze zgrac filmy na cd i zastepczy dysk. Co najgorsze ze filmow jest ponad 60Gb i to same nowosci .Wrr zdenerwowal bym sie jak by teraz to nie dzialo 2tyg sciagania poszlo by w piz.du.Bardzo prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 a jaki miałeś wcześniej OS? 

2 może dysk masz totalnie pofragmentowany

3 albo instalujesz cały czas jakiś program który uruchamia się przy starcie i muli kompa

Win xp od 2 lat podajrze ale formaty byly i przejsciowo inne windy ,Dzis zrobiel format i jest juz wszycho o tak jak myslaem partycaj sie powalila :(

Thc chlopaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...