Skocz do zawartości
neoeinz

Pytanie co do Ti4200

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mialem zamiar kupic MSI GF Ti 4200 ale juz nie moge nigdzie dostac, mialem gainwarda ultra650 i podczas grania pieprzyl mi sie obraz wyskakiwaly kolorowe paski i totalna zwiecha a po resecie w biosie to samo dopiero po wylaczeniu kompa bylo ok(wie moze ktos co moglo byc tego przyczyna)aha test 3dmark03 przeszedl bez problemu z 1804pkt.

Nie wiem czy to dobrze czy nie:P

 

A pytanie mam taie czy ktos cos wie o karcie Pine Gf4 Ti4200 128 MB VIVO/DVI, czy to jest dobre i czy oplaca sie to brac wogole, aktualnie mam znowu gf mx440:/

 

Prosze o odpowiedzi, pilne!!!

 

Pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem gainwarda ultra650 i podczas grania pieprzyl mi sie obraz wyskakiwaly kolorowe paski  

 

aktualnie mam znowu gf mx440:/  

Pozdrawiam :D

Ciekawe jakim cudem - przeciez na Gainwarda jest 36 miesiecy gwarancji - byl zrabany (kondensatory nie te - bylo kilka watkow o tym - poszukaj) trzeba bylo odeslac do MMV i przyslaliby ci nowa o tych samych parametrach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bede zakladal nowego tematu wiec zapyam sie tu... poleccie mi jakies GF4 Ti200 do 800zl... pamiec 128mb i na AGP x8... nie bede raczej karty krecil...

800 zł to masa forsy jak za GF4Ti4200 i wg mnie się nie opłaca, tu jest znacznie taniej MSI (więcej modeli ma być w przyszłym tygodniu):

http://sklep.komputronik.pl/katalog.php?kat=593

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...