Skocz do zawartości
set311

ABIT KT7A i SB Live 1024 i skaner USB ??

Rekomendowane odpowiedzi

nie działa skaner USB na płycie ABIT kt7a z zainstalowanym SB Live 1024 skaner sie wiesza. wymiana muzyki na inną pomaga i działa wszystko ok jednak co zrobić gdy wymienić muzyki sie nie chce ??? przypadek zbadałem na dwóch komputerach i z dwoma skanerami ??? moze jakieś sugestie ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym biosie dochodzą ustawienia wprowadzające opuźnienia dla HDD może ustaw na większą wartość. W moim przypadku było tak że miałem ustawione na 0 zmieniłem na 1 i Lajw przestał chrumkać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrde, widze, że nie tylko ja mam taki problem :( Niestety u mnie nawet po wyjęciu SB nie działa :cry: Z tego cio pamiętam, to reinstalka na Win XP pomogła(właśnie dziś mam zamiar spowrotem zainstalować XP <--życzcie powodzenia - przyda się :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przerobiłem temat glebiej co prawda już nie mam komputeera z ABIT'em KT7A ale zastanawia mnie jedno czy wyłączenie urządzenia w tym przypadku karty muzycznej w menadzerze urządzeń na czas skanowania nie pomoże, moze to jest rozwiazanie w obu komputerach w których miałem ten problem pomagało odinstsalowanie sterowników SB nie moge teraz tego przetestować ale może ktoś ma taką możliwość 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...