Skocz do zawartości
Szuja27

aplikacja WinFast PVR - do tunera 2000 XP - problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdeczie.

 

Jak wynika z tematu narodzil sie kolejny z niezliczonych problemow z softem. Ale do rzeczy:

WinFast PVR - program do obslugi tunera TV i FM nie dziala poprawnie.

Z TV wszystko w porzadku, ale pod winda XP po kliknieciu na WinFast FM pojawia sie szum a w chwile pozniej komunikat ze program wykonal nieprawidlowa operacje i zostanie zamkniety i tyle z FMa pod XP. Pod Win98 wszystko dziala bezproblemowo. Czemu tak sie dzieje, skoro firm-soft zostal przygotowany podobno pod wszystkie systemy MS od 98 poczawszy, aczkolwiek nie stwierdzilem obecnosci softu pod WinXP tylko pod Win2000 (czyba ze to nie ma wiekszego znaczenia w koncu to prawie blizniacze systemy).

 

Czy ktos moglby mi pomoc w zlokalizowaniu zrodla wykrzakow tej czesci WinFast PVRa ? Tuner to Leadtek Winfast 2000 XP Expert.

 

Z gory dzieki i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a ja to co? :-P otoz moj problem polega na tym, ze nie widze obrazu w okienku pvr, w snapshotach i zgranych filmikach wszystko ladnie widac, dzwiek dziala, radio dziala. mam win xp, sprawdzalem na win98 i dzialalo poprawnie. o co kutwa chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...