Skocz do zawartości
ReDi

Hmm się zawiodłem ciut celek 600@900

Rekomendowane odpowiedzi

mam sprzęcior jak w podpisie i tego celka na napięciu 1.7 który chodzi na 900

Ciut się zawiodlem bo mialem nadzięję że osiągnę wymarzony 1 ghz. Czy jest jakiś sposób na modowe podniesienie napięcia bo zdaję mi się ze 1.7 niewystarcza a na wyższym poleci na te 112 x 9. Pozdro i z góry thx.

ReDi :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BYLO ze 100x :P

 

jest sposob

 

http://www.4max.com.pl/dokument.asp?id=29

http://www.vr-zone.com/guides/p3mod/

 

skoro masz procka na 1.7V to niezle bo masz duze pole manewru - fabrycznie rozlaczony VID0 VID1 VID2

 

do polaczenia z Vss uzyj najprostszej metody :arrow: drutmod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm drut mod... przy moich zgrabnych paluszkach coś spieeeprze 8) Ale raz się zyje.... Mam tylko jedno pytanie: Czy da się to zrobić łącząc piny pod socketem na drugiej stronie płyty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wloz podkowke z drutu w dziurki od socekta - najprostsza i najbezpieczniejsza metoda - musisz tylko uwazac zeby drut przy wkladaniu nie rozciagnal sie i wleciala w socketa - to samo przy wyciaganiu procka - sorry za wprowadzenie w blad ale myslalem ze nie ma drut moda na intele - ja siedze w amd :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sandrze bodaje mi jakieś nie ludzkie napięcia :wink: :

Cpu core voltage 0.53V

Aux voltage 0.53V

+3.3V voltage 0.53V

+5V 0.89V

+12V 2.01V

-12V -1.84V

-5V -0.79V

Niezłe prawda? Narazie nie mam miernika pod ręką jak dorwe to zmierzę... Ale myśle ze to pamięci bo do cholery nie chcą chodzić na pc133 chociaż są pc133... Ja juz zbieram kasiorke na new zasilacz... A jeszcze jedno w sandrze pokazuje mi board temperature 84* C a w budzie mam zimno... Ciekawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...