Skocz do zawartości
macszelag

Dobre audio do kompa

Rekomendowane odpowiedzi

nie kupuj zestawu kina domowego do kompa. jak będziesz miał pieniądze na amplituner i głośniki, to dvd to już mały koszt.

 

 

jeżeli chodzi o kartę dźwiękową to ja chciałem kupić terrateca aureon 7.1 space - ale ostatnio to nie jest dostępne w naszym kraju, chociaż wiele sklepów ma to w cenniku. byłbym wdzięczny jakby Ktoś wiedział gdzie to kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do takiej katry zestaw kina domowego? LOL

kup sb audigdy 2 i dokup jakies dobre glosniki creative lub logitech i styka...

a co jest z nia nie tak ?????? jak puszczasz sygnal przez spdif nie ma straty na jakosci dzwieku bo przesylany jest cyfrowo - wtedy wszystko zalezy od wzmaka

zreszta zaproponowane przez ciebie audigy 2 to tez g....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc chce kupic zestaw kina domowego do kompa z aplitunerem, i jakies glosniki. Mam karte SB 128 live ma ona wyjscie cyfrowe tylko niw eim jakie to jest i jakie powinien mies wejscie amplituner 

thnx

Odpowiadajac na Twoje pytanie - nie wiem dokladine ktorego Live'a masz, ale moj ma wyjscie na sledziu oznaczone jako Digital-Out (zupelnie nie wiem jaki to ma standard - chyba jakis wlasny Creative'a) plus do tego SPDIF-Out na laminacie(takie piny podobne do CD-Audio). Przypuszczam, ze ten SPDIF-Out zgodny jest ze standardem Sony/Philips wiec wystarczy zalatwic dodatkowego sledzia, ktory bedzie mial odpowiednie gniazdo (ono wyglada tak samo jak cinch - nie wiem czy nawet nim nie jest, az tak w temacie nie siedze) i wtedy podlaczysz dowolne urzadzenie ktore wspolpracuje z tym standradem (Sony/Philips).

Nie jest to jednak na 100% - najlepiej zeby ktos inny bardziej kompetentny ode mnie to skomentowal.

 

PS - Wlasnie poszukalem i na 99% to SPDIF to wlasnie Sony/Philips (wszak SPDIF to skrot od Sony/Philips Digital Interface), tak wiec jestesmy w domu. Sledzia kupisz za parenascie/dziesiat zlotych na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...