Skocz do zawartości
kisiel02

KINO DOMOWE

Rekomendowane odpowiedzi

Z GÓRY PRZEPRASZAM ZE NA TYM FORUM O TO PYTAM ALE NIE MOGE ZNALEZC FORUM NA TEN TEMAT. MAM PYTANIE JAKI AMPLITUNER WYBRAC DO KINA DOMOWEGO.

PIONEER VSX D 812

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=16733355

CZY

YAMAHA RXV 740

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=16384277

CENY SĄ PODOBNE

JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM ZE TUTAJ ALE NIE MOGE SIE ZDECYDOWAC A JUZ PARE RAZY TE FORUM MI POMOGŁO W DECYZJI CO DO ZAKUPU SPRZETU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam yamahe 440 i polecam ta marke. Bierz Yamasze nie zawiedziesz sie napewno. Swietny programowalny pilot, wtyki bananowe, a nie sprezynki pioneera. Sam zasilacz wazy 4,5kg a amp ponad 12kg. To nie jest jakas lipa. Mozesz ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> jeszcze pod uwage Denon'a. Osobiscie uwazam ze najlepsze ampy w tej cenie robia firmy w tej kolejnosci:

1.Denon

2.Yamaha

3.Pioneer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam yamahe 530 i tez daje rade,brat ma pioniera cenowo troche tanszy i gra do [gluteus maximus] jak dla mnie liczyc sie czystosc dzwieku a yamaha tak własnie gra,wczesniej mialem techniksa i to dopiero był niewypał,bierz tę yamahe ewetualnie jakiegos denona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam z tych dwóch Yamahe... a nie wystarczy Ci np ta RXV440 mysle ze cena o połowe nizsza a tez fajny sprzecik ale ajk masz kase to czemu nie...

mozesz sie jeszcze zastanawiac nad onkyo, Marantzem ostatnio tak myslałem nad HARMAN/KARDON (chociaz go nigdy nie słuchałem...) ale napewno nie bierz sony, pionera, panasonica, technicsa jakichs aiwa czy jeszcze gorsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

starszy ma onkyo 2 letnie, ciężkie jak cholera, na pewno ok. 20 kg i gra dobrze. w sumie nie mam teraz z czym porównać ale sprzęcicho jest 1 klasa.

 

omijać sony :!: panasonic, philips itp. sony chyba nie ma ale pozostałe 2 firmy mają odpowiednio marki technics i marantz jako sprzęt z górnej półki, przy czym najlepsze są denon'y, marantz, onkyo, yamaha itp.

trzeba pójść do sklepu audiofilskiego i tam kolesia wiedzą najlepiej co i jak gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HE kumple ma Harman/Kardon swietny  wzmachol naprawde rewelacja.

też mam H/K i polecam wszystkim lubiacym amerykańskie brzmienie

 

H/K (3500) ma i ja i zdecydowanie polecam. Zanim kupiłem porównywałem w tej samej kategorii cenowej i Pioniera i Yamahę i powiem tylko tyle przy H/K to reszta "cienko śpiewała"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co myslicie o tym zestawiehttp://www.allegro.pl/show_item.php?item=16733309

nawet sie nie rozgladaj za takimi zestwikami.... za ta kase kupisz normalny zestaw 1000-1200zł jakis amplituner 5.1, DVD 800zł i do tego jakis zestaw głosników nawet kody lub czegos innego taniego i taki zesta zagra o niebo (albo i dwa...) lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yamaha 740 to następca najlepszego amplitunera ubigłego roku (wg EISA) 730. 740 ma jeszcze lepsze brzmienie w stereo. W tej klasie na dzień dzisiejszy kupić albo Yamahe 740 albo nowego Denona 2802? (co do końcówki nie jestem pewien). Cena na alegro trochę wysoka poszukaj u siebie w lokalnych gazetach ogłoszeń (mieszkasz nad granicą) W okolicach Wrocławia te amplitunery chodzą po 1690 PLN z gwarancją i dowozem. Polecam gazetę Autogiełda Dolnośląska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybierz cos H/K, Denon , ostatecznie yamaha .

Osobiscie posiadam amp H/K i naprawde solidny sprzet to jest .

Duza rezerwa pradowa i swietna konstrukcja . Tyle ze ostatnio zauywazylem ze H/K wwalilo sie do MM i ma wielkiego minusa .

BTW ja swojego kupilem w Niemczech tam masz pewnosc ze masz najlepsze serie , a do Polski czasem trefne serie potrafia sprowadzic ( <span style="color:red;">[ciach!]</span>e MM)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HE kumple ma Harman/Kardon swietny  wzmachol naprawde rewelacja.

też mam H/K i polecam wszystkim lubiacym amerykańskie brzmienie

 

H/K (3500) ma i ja i zdecydowanie polecam. Zanim kupiłem porównywałem w tej samej kategorii cenowej i Pioniera i Yamahę i powiem tylko tyle przy H/K to reszta "cienko śpiewała"

he he mam ten sam model.

ładnie gra, mięsiście

...tylko ten wyświetlacz trochę zbyt odpustowy

 

do niego mam podłączone Onkyo na burrbrownach i drugi wzmacniacz Kenwooda jako końcówka mocy (z całkiem innym "oszczędnym" brzmieniem)

 

aha H/K ma pilota (superdesign!) z autokalibracją kolumn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...