Skocz do zawartości
samhain

Pomoc w konfiguracji, plz o porade

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio przechodziłem z Intela na stronę zwonlenników AMDków, jednak gdy zobaczyłem spalonego Athlona XP (na płytce epoxa). Podkręcony był tylko o 400 MHz i spalił się w przeiągu kilku minut. Z kolei gdy u jednego z qmpli zobaczyłem PIV 1.80Ghz(na płytce Gigabyte'a) podkręconego do 2.4 GHz na standardowym miedzianym coolerze, chodzący stabilnie przy minimalnie zwiększonym napięciu, zacząłem zastanawiać się nad dopłaceniem 200zł i kupnie PIV który chodzi bardzo wydajnie (chociaż na standardowych ustawieniach Amdk Xp biją go). Wszytskim chcącym zobaczyć jak palą się AMDki polecam wejść na : http://www.4max.com.pl dział download.

Bardzo madre myslenie, gratuluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem extreme overclocker i wole intel bo nie musze sie bawic w jakies machlojki z prockiem tylko sobie fsb podnosze i spox mam celka 1 gh@1.3 i na standardowym boxowym coolerze i jestem zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem extreme overclocker i wole intel bo nie musze sie bawic w jakies machlojki z prockiem tylko sobie fsb podnosze i spox mam celka  1 gh@1.3 i na standardowym boxowym coolerze i jestem zadowolony

Tak ale jak podnosisz fsb to ci sie moze wszystko zchajać.A jak zmienisz mnoznik to nic:P(najwyzej procek)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem extreme overclocker i wole intel bo nie musze sie bawic w jakies machlojki z prockiem tylko sobie fsb podnosze i spox mam celka  1 gh@1.3 i na standardowym boxowym coolerze i jestem zadowolony

Tak ale jak podnosisz fsb to ci sie moze wszystko zchajać.A jak zmienisz mnoznik to nic:P(najwyzej procek)
Kto jak kto ale AMD-owiec nie powinien nawet wspominac o chajcowaniu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale jak podnosisz fsb to ci sie moze wszystko zchajać.A jak zmienisz mnoznik to nic:P(najwyzej procek)

Racja,ale tez gdy podnosisz FSB, mozesz tez przy odpowiednich dzielnikach podwyzszyc czestotliwosc taktowania: AGP (a co za tym idzie wzrost wydajnosci graficznej),

pamiec "podrajcowac",

a wszytsko bedzie good jesli bedziesz robil to odpowiednio i z odrobina szczescia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...