Skocz do zawartości
Gość

Jakie combo do 300zł???

Rekomendowane odpowiedzi

Yo

 

Ponieważ nie mam już CD 50x (był pożyczony) to muszę sobie kupić jakiś czytnik i wybór padł na jakieś combo do 300zł i teraz pytanie jakie :?:

(nie)biorę pod uwagę następujące marki:

:arrow: LG... nie chce bo to syf.

:arrow: Lite-ON LTC-48161 (x48/x24/x48/x16) za ok. 290zł

:arrow: Samsung Combo SM-352BEN (x52x24x52x16) za ok. 300zł

:arrow: Toshiba... za droga :P

:arrow: Teac... ale jaki :?:

Macie może jeszcze jakieś inne propozycje :?:.

Teraz ważne: Najbardziej zależy mi na tym aby combo było bezproblemowe czyli aby czytało każdą płytkę CD i DVD bez problemu oraz wypalało wszystkie płyty CD-R(W) bez względu na kolor płytki i stan fizyczny płytki (tzn. aby czytało porysowane płytki) oraz aby combo służyło bym mi przynajmniej 3 lata absolutnie nie zalezy mi na szybkości odczytu i zapisu. Mi osobiście najbardziej przypadł ten Lite-on ale nie wiem czy to dobry sprzet.

 

Z góry wielkie thx na pomoc.

 

P.S. Szukałem ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie.

 

P.S.2 Nie proponujcie mi konfiguracji wypalarka i dvd odzielnie bo mnie na to nie stać :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yo

Joł :P

 

 

P.S.2 Nie proponujcie mi konfiguracji wypalarka i dvd odzielnie bo mnie na to nie stać :(.

 

Jak nie ;] DVD LG 16x ok. 130 zl. Wypalarka LiteOn 52x32x52 ok. 150-60 zl ...

 

A jak juz cos z tego co wymieniles to bym wzial LiteOn`a - choc szczerze mowiac Combo napedy bardzo szybko padaja ( kumplowi padly 2 w ciagu 3 miesiecy). Dlatego osobiscie polecam DVD + CD-RW.

 

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepszy zestaw to CD i CDRW ktory wcale niekosztuje wiecej niz 300PLN np. ASUS x52 i Lite On 52/32/52. Moim zdaniem co jest do wszystkiego jest do d.u.p.y. pozatym jak padnie combo to brak jakiegokolwiek czytnika w kompie a tak to zostanie albo Cd albo Cdrw...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slyszalem wiele niepochlebnych opinii na temat czytnikow combo, jako ze niby padaja szybciej niz muchy... ale tak sie akurat stalo, ze kumpel ma liteonka 48x24x48x16 i jest z niego bardzo zadowolony. siedzi w kompie od ponad pol roku i nie ma humorow. czyta wszystko, co mu sie wrzuci w paszcze, nawet te plyty ktore ktos sluchal wczesniej cyrklem i nie przewinal do poczatku :D

 

moj typ to liteon! ale dla przezornosci wez lepiej dvd + cdrw. nie chce zebys pozniej wieszal na mnie wszystkie osiedlowe psy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...niekosztuje wiecej niz 300PLN np. ASUS x52 i Lite On 52/32/52.

niezle kombo ;-)

 

a co do pytania... jak poszukasz to znajdziesz dwa oddzielne napedy w ceni okolo 300 zloty... 20 zloty wiecej juz chyba nie robi wielkiej roznicy?

 

np. DVD LiteON widzialem w sklepie pod domem za 145 zloty... nagrywarka tej firmy 40x CDR pewnie ze 180 moze mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...