Skocz do zawartości
Wojt

2xathlon - w co to obudować?

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega zdecydował się w końcu na zmianę platformy na dual athlon :) . Doradziłem mu płytę i procesory ale jest problem z wyborem obudowy 8O .

Powinna mieć jak najwięcej kieszeni 5,25" i 3,5" (min. po 5) + zasilacz o odpowiednio dużej mocy (>=350W). Znalazłem ideał na stronie Chieftec:

http://www.chieftec.com/products/dragon/da01w.htm

Pytałem w Action, może będą, może nie :? . Moje pytanie: gdzie w stolicy można od ręki kupić taką lub podobną obudowę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega zdecydował się w końcu na zmianę platformy na dual athlon :) . Doradziłem mu płytę i procesory ale jest problem z wyborem obudowy 8O ...

widze ze nie bylo zbyt wiele odpowiedzi na pl.comp.pecet :(

jezeli ACTION tego nie ma to bedzie ciezko, bo tylko oni sa oficjalnym dystrybutorem na Polske - moze jakiegos samego BIG TOWERa innej firmy bez zasilacza - a zasilacz tamten 420W Topowera

 

PS widze ze juz Ktos napisal zeby sprobowac z obudowa na gieldzie :wink:

ale z tego co sie orientuje to na WGK nie uraczysz zadnej porzadnej obudowy - sam kilka razy szukalem bez powodzenia :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak Enlighta, Chieftec to tam nie kupisz ale napewno jakas sie znajdzie.

jakas - znaczy tyle co bylejaka :wink:

a szukanie "jakigos" BIG TOWERa na WGK - to szukanie igly w stogu siana

Dokładnie, zwykłe big towery po 200zł nie mają odpowiedniej jakości i parametrów. Kurna, te wielkie blaszane pudła mają zwykle tylko 3 miejsca w koszyku na dyski 3.5", żenada :( Na razie będę "molestował" 8) Action o chieftec-a, ponoć w najbliższym tygodniu coś dowiozą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...