Skocz do zawartości
ReanimaToR

Problemy z kreceniem i flashem r9100

Rekomendowane odpowiedzi

mam radka 9100 Super grace , 64mb pamieci 128bit , pamieci standartowo taktowane 400mhz (sic) sa to samsungi 4ns , czyli teoretycznie 500mhz powinny bez problemu isc , ale jak podkrecam obojetnie czy biosem czy programami , to nie moge 450mhz przekroczyc , obojetnie czy cas 1 czy 2 (na 3 wogole nieidzie) , biosa tez nie moge wgrac innego niz tego co jest , nawet referencyjne ati nie wchodza tylko ten , ramy to napewno tc40 , wiec ja juz niewiem , rozbilem v-moda , opor z 130Kohm spadl do 10Kohm , wiec v mod zostal zrobiony prawidlowo wg tego co czytalem , czekam na wasze propozycje co z tym fantem zrobic , i prosze o nieudzielanie odpowiedi typu wyzucic za okno itp , tylko normalne , aha i uzywalem opcji szukaj ale nic nie znalazlem na ten temat :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że zrobiłeś V-moda na pamięci a nie na GPU.Jakaś zmiana w taktowaniu po zrobieniu tego V-moda wynikła?. Pamietaj że teoria bywa często daleka od praktyki :wink: (W cale nie muszą chodzić na 250/500).

 

Walcz, każdy dzień to walka. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że zrobiłeś V-moda na pamięci a nie na GPU.Jakaś zmiana w taktowaniu po zrobieniu tego V-moda wynikła?. Pamietaj że teoria bywa często daleka od praktyki :wink: (W cale nie muszą chodzić na 250/500).

 

Walcz, każdy dzień to walka. :)

Na Gpu tez zrobilem , b ja juz robilem to i na to i na to , opor poczatkowy byl powyzej 100Kohm teraz spadl do 10Kohm , a mi chodzi o to dlaczego nie moge tego biosa sflashowac innego , ma ktos jakis pomysl , jak mowielm wczesniej pamieci ida na maks 450 na cas1 ( na cas2 bez artefaktow na 430 a o cas3 moge zapomiec) pamieci to na bank samsungi 4ns sprawdzalem kilka razy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...