Skocz do zawartości
Crusio

Duron Applebred O/C i Drut mode@Athlon XP artykul.

Rekomendowane odpowiedzi

Sory ale nie moge sie powstrzymac!!!!

 

Na ten procesor ktos sie SPUSCIL czy co??? :DDD bo mnie normalnie z krzesla zwalilo :D

:lol: LuuuuuL dokładnie :lol: stary wez tego procka do pozadku doprowadz jesli nie chcesz go z dymem puscic :D chyab ze total hardcorowiec jestes :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie na jednej z tych pierwszych fot na brazowym duronie sa polaczone ostatnie mostki L2 a po co sa zaznaczone w paincie pierwsze? i czy to co zrobione jest na tej focie to bedzie dzialac na duronie 1800??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do czego sluza te mostki na duronie 1400

 

L3 IIIII

 

IIII L12 IIII - i tutaj przy 3 mostku od lewej widac ze cos bylo

 

 

kombinowane , laminat zdrapany sciezka odslonieta . do czego to sluzy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak...połączyłem te mostki ale i tak nic się nie dzieje :( nadal jest Duron 1400 :(

 

A tak poza to czy przy stacie kompa temperatura 33*C na tym procku to dużo ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak...połączyłem te mostki ale i tak nic się nie dzieje :( nadal jest Duron 1400 :(

 

A tak poza to czy przy stacie kompa temperatura 33*C na tym procku to dużo ??

Tak jak wspomnial kolega powyzej temperatura jest naprawde bardzo dobra czyt. niska :D. A co do samych mostkow to najwyrazniej cos zle polaczyles badz niedokladnie. Polecam Ci wydanie ok 14 zl. i zakup dobrego lakieru za ta cene. U mnie zawsze to dziala wiec nie mam problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no to super...bo już mnie martwiły te zwichy w 3DMarku i grach ostatnio...ale wygląda na to że to wina tego nowego Biosu do płyty :(

 

A co do tego Durona...próbowałem ołówkiem, ale jak widać z marnym efektem :( zobacze może z tym lakierem...albo połączyłem nie to co trzeba :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty sie na tego proca zzygales czy co :) Fajne FAQ :)

Heh nie :D. Ale dzieki za "komplement". Po prostu chcialem zeby temperaturka byla jak najllepiej odprowadzana :D nio i przynajmniej sie posmialem z tych wszystkich komentarzy :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak...połączyłem te mostki ale i tak nic się nie dzieje :( nadal jest Duron 1400 :(

 

A tak poza to czy przy stacie kompa temperatura 33*C na tym procku to dużo ??

hmmm ja mam w stresie 32 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ilosci pasty to ja juz jednego proca zalatwilem bo zamazalem mostki jakas h**** silverowka (przewodzila prawd - tak jak 50% tych ktore deklaruja ze tego nie robia) i tak sie zjaral :(

A moj jak widac na zamieszczonych zdjeciach przezyl juz wiele :P i sie trzyma jak nowy. Jestem z niego bardzio zadowolony :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...