Skocz do zawartości
Xanth

Problem z kodekiem Xvid

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na jednym kompie nielada problem

Mianowicie na wszystkich filmach kodownych xvidem mruga mi obraz - jakby mi stroboskop w monitor nawalal

Instalowalem juz chyba z 8 wersji xvida. Sprawdzalem na K-lite, Tsunami i Nimo - nic sobie z tym nie radzi.

Co lepsze, na windows media player oczywiscie wszystko norma

 

Mial ktos moze cos takiego?

Co moge jeszcze sprobowac zanim wezme sie za reinstall windozy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reinstal windy??

Raczej wywal te wszystkie nimo mimo itp. załaduj ffdshow + xviD root + oggDS i kodeki audio. Wszystko znajdziesz choćby na CDR-info.

Nie mam przeciez wszystkiego naraz poinstalowane :) Probowalem po prostu wszystkich mozliwych kombinacji. Ffdshow tez sprawdzalem, ale przeciez do tego i tak osobno xvida sie instaluje, a tylko z tym winda ma opory.

 

Acha... Zanim powstaly problemy z tym mruganiem kilka razy wyskoczyl mi jakis monit o bledzie w xvid.ax bodajze. Potem przy odinstalowywaniu tez jakies hopki byly.

 

Sprawdze jeszcze najnowszego xvida, jak to nie pomoze to chyba bez reinstala sie nie obejdzie.

 

Edit:

Victory :!: :D

Wystarczylo stery do grafiki przeinstalowac :) W zyciu bym nie wpadl na to :oops:

A ja osiol bym winde stawial od nowa

 

Dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywal wszystkie kodeki i zainstaluj sobie K-Lite Codec Pack: klcodec210f.exe

----------------------------------------------------------------

Update: Sory ale nie doczytałem do końca ostatniego topiku. Jednak i tak polecam ten pakiecik.

Ja myślę, że nie doczytałeś nawet pierwszego posta.

Sprawdzalem na K-lite, Tsunami i Nimo - nic sobie z tym nie radzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wywal wszystko :)  i sciagnij allplayera  i  tam w  opcjach  masz  taka  opcje LIVEUPDATE  i  sciaga  ci wszystko  co potrzebne  do  filmów, powodzenia;]

Michał1, przeczytałeś w ogóle topik? Po pierwsze, Xanth nie musi ściągać nic allplayerem, bo wie, z jakim kodekiem miał problem -- testował różne jego wersje, szukając poprawy. Po drugie, problem już rozwiązał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...