Skocz do zawartości
mlody_maniak

POMOCY - JAKIE GŁÓŚNIKI KUPIĆ

Rekomendowane odpowiedzi

Na wydanie mam ok. 500zł

Co wybrać myślałem nad:

a) Jazz 9906 5.1 mają dużą moc 60W sub & 10W satelity 520zł

B) Creative Inspire T5400 5.1 22W sub & 8W satelity 450zł

c) Creative I-Trique 2.1 3300 sub 25W & 9W staelity 450zł

d) Logitech Z-640 5.1 sub 25W satelity 9W 450zł

e) Tracer TRG-5SR-3000-A-4 MAGNUM 5.1 100W łączna wyświetlacz LED Pilot bezprzewodowy 570zł

f) Philips A3.600 5.1 pilot bezprzewodowy sub 50W satelity po 10W 590zł

Najbardziej skłaniał bym się do a) Jazz korzystna cena duza moc tylko nie wiem jak jakosc dzwiku ewentualnie Philips tylko troche drozszy creativy sa slabsze wiec nie wiem, co wy na to powiedzcie co sadzicie doradźcie, please.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze nie jestem jakims fachowcem w temacie tych nowoczesnych komputerowych bzyczkow...ale IMHO lepiej jest sprawic sobie jakis zmachol z prawdziwego zdarzenia i jakies konkretne kolumienki i wszystko bedzie pieknie gralo i to z brzmienie o niebo lepszym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak WSZYSTKO będzie gorsze od twoich Tannoyek i Unitry ;)

to to ja wiem nie ma co porownywac dzwieku komputerowych brzedzeczkow z kolummnami tym bardziej takiej klasy jak Tannoy, ale chodzi o komputerowy zestaw 5.1 sprzdaz Tannoy swoja droga planuje kupno do stacjnonarnego DVDwzmachola i lepszych kolumn ale do kompa chce brdzeczki 5.1 wiec prosze o porade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem w mediamarku i odsłuchiwałem logitechy Z640, to subwoofer fajnie daje niezly bas ale pzy wiekszym natezeniu satelity nie wyrabiaja za slabe chyba sa dzwiek jest znieksztalcony jakby trzeszczal

Nie ma jak sluchanie czegokolwiek w MediaMarkt. Toz to Visaton Vox-251 by sobie nie nie poradzil :). Jaki to ma sens ?. Ogromna hala, halas i "doradcy" za 5 groszy. Poza tym temat zestawow komp byl juz nieraz walkowany - tak trudno poszukac ?. Zreszta wszystcy spodziewali by sie niewiadomo czego za 500zl i chca to porownywac do sprzetu z wyzszej polki - przeciez wystarczy troche pomyslec co moze zaoferowac zestaw 5.1 razem z wzmacniaczem itd za 500zl, skoro dobrej klasy glosnik (1szt.) kosztuje przykladowo 500zl.

To sa zupelnie dwa rozne swiaty i nie ma sensu robic mariazu jednego z drugim.

 

PS. A tak przy okazji to zauwazylem ze ostatnio marka Tannoy stala sie dla niektorych niczym Swiety Graal :) - to mile, ale na tej firmie (notabene porzadnej) swiat sie nie konczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem Jazz J-9906 i nie żałuję. Fajny zestawik 5.1. Duża moc drewniana obudowa potężny subwofer, fajne 2 drozne satelity. Ładnie grają choc sopran troche kaszaniasty ale ujdzie mozna skorygowac i jest ok. Fajny zestawiki przeznaczony jest do kina domowego ale do komputera tez jest gid.Polecam cena 510zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...