Skocz do zawartości
motofan

Silent Boost na MSI K7N2Delta-L

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,chciałbym się zapytać o jakieś dobre chłodzenie do tego proca,tzn.proc to 2500+ tylko @ na 3200+.Szukałem na forum ale wszędzie tylko jakieś coolery za 150-200zł :(.A co sądzicie o firmie GlacialTech?Z góry thx za odpowiedzi.Acha,radiator nie może być za duży,bo mi się na płytę nie zmieści :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm jest latwa do zalozenia srubokretem ;))

Szczerze mowiac inaczej niz srubokretem nie wyobrazam sobie docisniecia jej po zalozeniu od strony wewn. plyty. Jezeli chodzi Ci o jakas powazniejsza ekwilibrystyke to niczego takiego nie doswiadczylem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha,czyli ogólnie nie ma problemu z założeniem tego cuda na socket,bo ja już mam złe doświadczenia z produktami Spire,ukruszyłem już proca jednego i drugiego nie zamierzam :).Nie wiesz gdzie można znaleźć dokładne fotki tej zapinki bo nie mogę na stronce TT nic znaleźć???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko,czy na tym coolerku można regulować obroty sobie??? Bo czytam że on ma regulację termiczną,czy można ją wyłączyć???

Nie ma zadnej regulacji obrotow - kreci sie na tyle na ile fabryka dala. Tutaj masz cos co moze Cie zainteresuje jesli chodzi o SB - http://www.3dgameman.com/vr/thermaltake/si...deo_review.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...