Skocz do zawartości
ConiX

nowy procek-nowy problem help!

Rekomendowane odpowiedzi

sprawa wyglada tak ze mam bartona 2.5 i przy ustawieniu na 133 mhz dziala prawidlowo,a przy 166 czyli tak jak byc powinno komp sie wylancza zaraz po starcie :twisted: :evil: Prosze o rady.Moze chodzi o zasilacz??(350wat) dodam ze mam radka 9500 pro dosc pradozerna karta,a moze musz ustawic recznie napiecie dla procka????Aha i strasznie sie grzeje po starcie jest 60 st a mam radiator do 3g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasilka...

 

jak mozesz to skombinuj jakas lepsza zasilke jak nie to moze slabsza grafe...

 

btw.

sprawdz napiecia na zasilce

na 99% cos sie przegrzewa(i moze to byc jednak procek bo jak przy starcie ma 60*C :idea: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawa wyglada tak ze mam bartona 2.5 i przy ustawieniu  na 133 mhz dziala prawidlowo,a przy 166 czyli tak jak byc powinno komp sie wylancza zaraz po starcie  :twisted:  :evil: Prosze o rady.Moze chodzi o zasilacz??(350wat) dodam ze mam radka 9500 pro dosc pradozerna karta,a moze musz ustawic recznie napiecie dla procka????Aha i strasznie sie grzeje po starcie jest 60 st a mam radiator do 3g

Czy radiator dobrze założony? Pastę prawidłowo nałożyłeś (bo mam nadzieję, że dałeś)? IMHO proc się przegrzewa i mobo go wyłącza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz kiepskiej marki, weź sobie i miernikiem napięcia posprawdzaj - odczytom z biosu i programów monitorujących to lepiej nie ufać. Ale mnie się ta temperatura proca nie podoba - pewny jesteś że radiator dobrze siedzi na procesorze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...