Skocz do zawartości
ReDi

500 zeta na kompa... Co kupić aby było git?

Rekomendowane odpowiedzi

Więc wpadło ostatnio troche grosza w rączki ( 500 plnów) i stwierdziłem że pierwszą rzeczą jaką powinienem uczynić jest zmiana grafy i procka. Mam owdowiałą mobo pod amd na kt133a (mercury kob kt133a FSX = Ecs K7VZA rev 3.0) i tak myślę że wezme do niej:

Duron 1400 MHz za 165

Gainward GF3 PP TIT200 450 TV 4S za 355

Osobiście myślę ze za te pieniądze nie mogę zrobić nic lepszego dla mojego piecyka 8) , lecz wszelkie sugestie są mile widziane.

Co do płyty głównej mam takie pytanko: Czy jest jakiś bios do k7vza umożliwiający zmianę FSB powyżej 133? Jeśli tak czy mogę go bezproblemowo wgrać na tego koba? (Myśle ze tak ale zawsze sie lepiej upewnić)

 

Pozdravviam i liczę na dobre rady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc wpadło ostatnio troche grosza w rączki ( 500 plnów) i stwierdziłem że pierwszą rzeczą jaką powinienem uczynić jest zmiana grafy i procka.  Mam owdowiałą mobo pod amd na kt133a (mercury kob kt133a FSX = Ecs K7VZA rev 3.0) i tak myślę że wezme do niej:

Duron 1400 MHz za 165 

Gainward GF3 PP TIT200 450 TV 4S za 355

Osobiście myślę ze za te pieniądze nie mogę zrobić nic lepszego dla mojego piecyka  8) , lecz wszelkie sugestie są mile widziane. 

Co do płyty głównej mam takie pytanko: Czy jest jakiś bios do k7vza umożliwiający zmianę FSB powyżej 133? Jeśli tak czy mogę go bezproblemowo wgrać na tego koba? (Myśle ze tak ale zawsze sie lepiej upewnić) 

 

Pozdravviam i liczę na dobre rady :)

o ile dobrze pamietam to jak mialem ECS k7vza r.3 to podkrecalem proca na niej programem CPUCooL czy jakos tak , i co najciekawsze zauwazylem ze ta plyta miala wiekszy problem z osiagnieciem fsb 112 mhz , niz fsb 150mhz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...