Skocz do zawartości
Snooze

Gosniki

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba zakupie sobie te vivace 2.1...czy  ktos zaowazyl roznice pomiedzy nimi a creative 2.1?? Ew jaka ?? Bo glosnosc to chyba podobna...

Stary - różnica jest taka jak między wilkiem a jamnikiem - lub maluchem a mercedesem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie czytalem wczesniejszych postow, ale jezeli masz w domu wieze najlepiej z dobrym wzmacniaczem to po prostu kup dobre kable i podlacz sobie kompa pod wieze ja mam w domu wzmacniacz PROJECT 7 (czeska firma) o b.d parametrach i dwie kolumny podlogowe ECOBUTON. Calosc idzie przez ten wzmacniacz i zadne kolumny nawet za 300 zl sie nie umywaly. Wydaje mi sie ze dobre kolumny do kompow zaczynaja sie od 600-700 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zaraz wyruszam i kupuje MT 334 :))))....ja tylko chce zeby dzwiek byl porownywalnej jakosci do glosnikow ktore mialem poprzednio Samsunga (nie wiem jaki model dokladnie ale to wygrana z WCG2001)...bo teraz mam glosniki od starego kompa z 99 roku i w cs'sie straszna kila :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahhaahahahahahahahahahahahha sorry ale powiem tyle ze najbardziej mnie smiesza te moce w tych zestawach <hahaha>

 

powiedzcie mi jedno: jak zestaw za 100 zlotych moze miec moc 600 W a t ?! i pasmo przenoszenia od 30 Hz do ilus KHz, jezeli kolumny o takich wlasciwosciach kosztuja w granicach 1000 zlotych, jedna ?!?!?

 

Zaznaczam ze nie jest to post wysmiewajacy kogos . Smieje sie tylko i wylacznie z tych informacji jakie sa zamieszczane przy tych zestawach w roznych sklepach i firmach i uwazam ze to jest absurd i robienie tylko ludziom wody z mozgu.

Logiczne jest chyba ze taki malutki zestaw z takimi malutkimi glosniczkami nie jest w stanie miec moc 600 W. Glosniki juz 200 watowe maja srednice 20 cm (a co dopiero silniejsze) Sam mam taki glosnik w domu ktory ma 30 cm srednicy i moc 400 Wat - ale sam glosnik kosztowal mnie 150 zlotych a do tego jeszcze obudowa za mniej wiecej 300 (bo do takiego glosnika to musi by juz szafa, i to bardzo usztywniona), dodaj jeszcze porzadny wzmacniacz :) to wychodzi kolo 1000

 

Zeby miec zestaw ktory ma 600 wat i pasmo od 30 Hz to trzeba wydac na taki zestaw conajmniej 1000 zlotych

 

I zaznaczam zeby nie patrzec na te SUPER czynniki ktore sa przedstawione w komentarzu danego zestawu, poniewaz zestaw za taka cene na serio nie spelnia tego co tam pisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz za ponzo kupielm 334 nie sa takie ciche ale na imprezie jest glosniej i czasami slychac szumy :(

Trzeba było kupić Creativa 2.1 - to byś nie narzekał. Za 100 zł to możesz sobie kupić średniej klasy słuchawki ;)

 

Mało zapłaciłeś - to nie wymagaj cudów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...