Skocz do zawartości
Marek222

BT eksperimental prosba o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni uzywam teego programu a raczej uzywałem

od wczoraj ni moge połaczyc sie z zadnym linkiem nie moge dokończyc zaczetych plików ani rozpocząć nowych

Problem konecting to tracer (operation timeout)

prubowałem z róznych stron i to samo

co moze byc powodem

do tej pory chodziło trewelacyjnie

jestem w sieci mamy neo podzielone na 5 osób wiem napiszecie że moze admin poblokował porty ale jeśli jest to jedyny powód to jak sprawdzić czy to zrobił? dziekuje nie jestem zbyt mocny w kmpach dlatego prosze o "proste" odpowiedzi

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SSZUKAJ oki??? bylo chyba z 5 watkow o BT....

 

ale ok...znaczy to ze nie mozna sie polaczyc z trackerec...czyli jedyna rada sprobowac za chwile znowu...w koncu sie powinien polaczyc...czasami tak jest ze BT dziala super a czasami sa wlasnie takie problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cały czas prubóje i nic a widze że inni ściągaja zwiększa sie ilość seedów

może jednak moge jakoś sprawdzić czy porty nie sa zablokowane jakis prosty program??

w tej chwili śą to porty od 6881 do 6999

na jakie zmienić?

to probuj innego dnia...serio...ja np. chcialem teraz sciagnac Gangi Nowego Jorku....jest duzo seedow i peersow ale caly czas mam ten sam komunikat...nic na to nie poradzisz...jutro pewnie juz sciagne to co chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...