Skocz do zawartości
soltys

Only 230Mhz na Epox'ie 8RDA+ rev 2.1, co robie zle?

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co widzialem ta plyta lata spokojnie powyzej 240Mhz, a ja nie moge wycisnac wiecej niz 230 :evil: , jade na napieciu 1.8 bo 2.0 nic mi nie daje, pamieci jada na cl2 bo cl3 tez nic nie polepsza...co to moze byc? oba mostki mam chyba dobrze chlodzone...sa jakies opcje w biosie ktore pomoga przy OC? z gory dzieki za wszelka pomoc...

pozdr 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej, wiecie co, wlasnie odkrylem ze spod NB (z drugeij strony plyty) baraaaardzo sie grzeje, wrecz parzy, co jest nie tak? u was tak samo? moze moj niebieski zalman nie pobiera ciepla? bardzo mocno jest docisniety do plyty, nie wiem co jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie powierzchnie styq muszą być równe (po zetknięciu nie powinno być widać żadnych szczelin pod światło). Następnie należy je wyszlifować drobnym papierem ściernym na mniej więcej "lustro". Wtedy pasty nakładasz tylko tyle żeby zrobił się cieniutki "film". Najlepiej jest najpierw wsmarować pastę w obie powierzchnie tak, żeby nie dało się jej z tamtąd zdjąć palcem, dzięki temu masz pewność że wypełniła ona mikronierówności na powierzchni. Na koniec po prostu przykładasz jedno do drugiego ale już bez dodawania dodatkowej paściochy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic, zalozylem inny radiator, troche mniejszy, ale chociaz sie grzal, nastawilem na niego 80x80 i jak byl chlodny to dzialo sie to samo, no kurcze, od czego moze zalezyc taka slaba podkrecalnosc :/ raptem 225 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...