Skocz do zawartości
Pucha18

fast write!

Rekomendowane odpowiedzi

mam płyte abit is7-e i mam problem!poprzednio miałem gigabyte i zmieniłem na abita. i powstał problem mam-radeona 9100 popzrednio miałem właczone fast write a teraz nie:( nie moge właczyc w catalycsie zmieniam na włacz restartuje kompa i dalej jest tak samo:( moze w biosie powinienem cos zmienic?i teraz równiez nie moge go krecic :( przedtem kreciłem rdzen z 250 na 290 a pamiec z 230(chyba) na 260 i nie miałem zadnych artefaków a teraz rdzen na 270 i pamieci na 250 i jest pełno artefaktów!:( napiecie na agp 1.5v i predkosc szyny 66 standardowo... pomocy :| jak próbuje właczyc fastwrite to po restarcie kompa on nie chce sie właczyc :( musze resetowac biosa przez wyjecie beteri a nie zworki :| co mam zrobic aby właczyc fast write?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dokladnie ten sam problem.

Na gigabycie byo spoko a jak zakupilem abita to z nic nie moge wlaczyc fastwrite.

 

Problem, problemem ale to juz bylo na forum.

Podobno RivaTuner lub PowerStrip pomaga, ewentualnie instalacja sterownikow poprzez menadzera urzadzen a nie przez setup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj:

0.Odpalasz RivaTuer

1.Jestes w zakladce main

2.Dokladnie obok nazwy kodowej Twojej karty jest napis customize i strzaleczka.

3.Klikasz na strzaleczke pojawiajasie opcje i wybierasz Graphic Subsystem Diagnostic Report. Pojawi Ci sie kupa informacji. Ugory masz napisane o plycie glownej, a ciut nizej o grafice.

 

to jest cyctat z innego topicu, nie sprawdzalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...