Skocz do zawartości
Fudoshin

philips 107b - pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

mam ogormny problem z ww monitorem. W trakcie pracy na gorze ekranu pojawiaja sie zupelne krzaki (roznokolorowe poziome paski). obszar wystepowania to ok 3-4 cm od gory. Utrudnia to znacznie prace - zupelnie nie wiem czym moze to byc spowodowane. Czy jest szansa, ze da sie to naprawic? Taki sam efekt jest na dwoch zupelnie roznych kartach w dwoch zupelnie innych kompach, wiec to na 100% wina monitora. Na samym poczatku pomagala zmiana odswiezania, ale szybko przestalo to dzialac. Aha.. wydaje mi sie, jakby zjawisko to nasilalo sie wraz z nagrzaniem monitora. Tzn tuz po wlaczeniu chyba nie mryga tak bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanieś do serwisu. Miałem dokładnie to samo w telewizorze, mój kuzyn też. W sewisie bez problemu naprawili.

 

Sam się do tego ine bierz. No chyba, że jesteś dobrym elektrykiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgubilem gwarancje gdzies :) a ile myslisz, ze taka naprawa moze kosztowac?

w firmowym serwisie duużo koło 150 zł

poszukaj majster klepki to Ci taniej zrobi ! popytaj w sklepach z elektronicznych tam Ci doradzą..... 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki... na takim elektronicznym forum gosc powiedzial, ze to moga byc zimne luty czy jakos tak, bo to czesto sie zdarza w philipsach... ja te 150 zl to spokojnie moge zaplacic. Bylebym nie musial kupowac nowego monitora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a probowales go rozmagnesowac menu extra controls / degaus ?

 

a moze stawiasz go przy jakis glosnikach lub zasilaczach nawet wiatraki przeszkadzaja jakiekolwiek pole elektromagnetyczne i beda krzaczki badz obraz bedzie skakal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...