Skocz do zawartości
muzycom

v-mod Hercules Ati Radeon 8500le

Rekomendowane odpowiedzi

nie nie niezamalowoj. Zrobilem tylko kreskę na bocznej ściance laczac 2 konce. Fajnie że wrzuciles na stronkę. Jesli dasz za dużo grafitu to karta trafi do nieba :), 2 kreski stykną. Bios możesz zawsze zmienic na orginalny. Gorzej z chłodzeniem. Jak się kapną że zdjołeś radiator to zima.

Ja mam le 250/240 na orginalnym biosie miałem problem z 275 na pamięciach. :( Punkty zabierają mi też pamięci bo jadę asynchro i taimingi mam wysokie. Zobaczymy moze jeszcze coś wyduszę...

Berkut strzeliles na tym radku 12500 :) Co sie stalo z twoim kompem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przetestowałem bios 3dpro.bin i jestam bardzo mile zaszkoczony :) Pamięci moge ustawić na 306 mhz bez artefaktów (tzn. raczej bez bo testowałem tylko 3 razy ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>jąć 4 pierwsze testy z 3d marka 2001se) Testowałem też na catalizatorach od herculesa 3.4 i 3.8 i na 3.8 wynik mam lepszy prawie o 400 d3marków. Na pamięciam mam radiatory wycięte z coolera do pentium 2 mają chyba 3 cm wysokości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapodaj linka do zassania 3.8. U mnie 3.4 Herca i 3.2 zwykle wypadają prawie tak samo ze wskazaniem na 3.2. Grafit trzeba czyms zabezpieczyć, bo z 3,8 ostało się 3,65 :) Albo chieftec odwala kitę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapodaj linka do zassania 3.8. U mnie 3.4 Herca i 3.2 zwykle wypadają prawie tak samo ze wskazaniem na 3.2. Grafit trzeba czyms zabezpieczyć, bo z 3,8 ostało się 3,65 :) Albo chieftec odwala kitę  :lol:

Wlasnie sciagam te 3.8.... zobaczymy jak bedzie...

Co do grafiu, to pamietam ze berkut kiedys mowil o takim sprayu ktory zabezpiecza przed przepieciami ( w jakims dziale z chlodzeniem o tym wspominal... bylo mowione wtedy o wyciekach.. ).

 

jak to jest berkut? Nadał by sie ten spray do zabezpieczenia??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a oto dwa linki do 3dMarka2001: :D

 

Nr.1 14155pkt

Nr.2 14049pkt

 

Eh, jak ja bym chciał taki wynik :P

Ehh... no to juz nici z bicia rekordu swiata.. :twisted: :wink: teraz to tylko dla sportu... Ale kurcze... popatrzcie jakie gosciu ma FSB !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a oto dwa linki do 3dMarka2001: :D

 

Nr.1 14155pkt

Nr.2 14049pkt

 

Eh, jak ja bym chciał taki wynik :P

Ehh... no to juz nici z bicia rekordu swiata.. :twisted: :wink: teraz to tylko dla sportu... Ale kurcze... popatrzcie jakie gosciu ma FSB !!!

Ta rekord świata, chyba marzenie :? Ale pobawić się można tzn. możecie bo ja sie nie zaliczam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale z procesorami amd xp/mp to najlepszy wynik to11912pkt 

Tzn. ja taki znalazłem najwyższy :P

To nie tak duzo... brakuje mi ~800pkt :D.

Gotti: Zebys kurcze dal spokuj. Radek 9100 jest zajebisty. Super sie kreci, a jak zmienisz biosa na tego co umiescilem na mojej stronce to nie ma zadnych problemow z grami. Ma on 100% lepsza jakosc obrazu. TAKIE JEST MOJE ZDANIE! Jezeli chcesz wiedziec cos wiecej to BLAGAM CIE SZUKAJ... Wlasnie przez takich jak ty jest topic w ktorym jak powiedziales "jest już chyba liczone w setkach posty".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz posta chociaż? Winda się ładuje? Jak ci się nie wyśletla to porażka, ale niema co panikować.

1. Czy zgrałeś stary bios?

2. Załatw sobie Kartę na PCI

3. Odpal obraz z karty na PCI

4. Uaktualnij bios na radku i po kłopocie. Twoje problemy moga być spowodowane liczbą ramu na twojek karcie POZDRO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz posta chociaż? Winda się ładuje? Jak ci się nie wyśletla to porażka, ale niema co panikować. 

1. Czy zgrałeś stary bios?

2. Załatw sobie Kartę na PCI

3. Odpal obraz z karty na PCI

4. Uaktualnij bios na radku i po kłopocie. Twoje problemy moga być spowodowane liczbą ramu na twojek karcie POZDRO.

ps. Gotti jesteś boski!!! Mam nadzieje że niedługo znikną wszelkie twoje "wyniżenia". Jako że jesteś początkujący i Ci wolno... Powiem Ci tylko: Przeczytaj regulamin...

O to chodzi że zapomniałem zgrać starego biosu :oops:

Eh no będe prubował ratowac moją karte :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Berkut strzeliles na tym radku 12500 :)  Co sie stalo z twoim kompem?

Strzelilem chyba 12300 na 317/316, 2.76ghz, 225 (?) mhz fsb 2-3-3-3... zapomnialem dodac ze na tym radku mialem #1 w kategorii radeon 8500 i 3dmark 2k3 ale glupio skasowalem wynik

 

Tak spalil mi sie procek (dluga historia ale powiedzmy ze mial przebieg jak silnik formuly 1 po 2 wyscigach) i we wtorek bede mial Abit'a AI7 i P4 2.4C, planuje z niego przynajmniej 3.6ghz wycisnac (300mhz fsb) / 250mhz na pamieciach DC, 2-2-2-6, malym marzeniem jest 4ghz przy 330mhz fsb, wydaje mi sie ze poprawie swoj wynik na tym radku :mrgreen: i pobawie sie przy okazji "ostrzej" moim fx'em, chcialbym 20k wkoncu zlamac (na bartonie na starych ramach konczyla sie przygoda przy 19600ptk)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tylko jeszcze karte na PCI trzeba mieć. ja mam stare S3Trio i chyba ona jest na pci , ale neiwiem :)

ups... :oops: ... przepraszam... zapomnialem powiedziec ze to biosy co walnalem na stronke to tylko do ver. z 64MB ramu... Jak chcecie i wybierzecie jakies biosy do 128 to wyslijcie.. tez zamieszcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No moj wynik ^^

 

Po prostu wolalem sie nie pomylic z wynikiem na wyrost wiec podalem 12300 bo napewno wiecej zrobilem...

 

Mysle ze teraz mialbym znacznie wiecej poniewaz mam nowe pamieci ale nie dane mi bylo przetestowac ich na amd, teraz pora na P4 2.4C i AI7 ;]

 

Ale mimo wszystko pobawie sie z wami z tym radeonem bez "cheatow" tj. fc ;] Chce 13k pobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wiem, że lepiej aby wiał...

Czyli tak jak normalnie jak dają na coolery np. na procki

Jedyne co mi przychodzi teraz do glowy na tuning takiego coolera ( ale oplacaloby sie to tylko przy wielkich bykach ) to oprocz wiejacego wentylka z gory... dwa odsysajace powietrze z boku ( jezeli np. cooler bylby ~szescianem... ). Moze zmniejszyloby to troche temperature... Ale i tak nie jest to w tym wypadku oplacalne... Lepiej ten cash wydac na WB GPU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...