Skocz do zawartości
xenik

Czy te ramy pójdą???

Rekomendowane odpowiedzi

Będe miał jutro ramy 256 (400mhz) czy pójdą na mojej płycie głównej będe za niedługo zmieniał i te by mi sie przydały pł.gł mam Msi kt3 ultra2

chce je ustawić na 266 czy wyjdzie mi ten numer??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już te 400 :D wykrywa je jako 333 :( narazie nic sie nie wiesza ani nic z tych rzeczy tylko żeby sie nie zaczeło wieszać!!! Jakim programem przetestować pamiątki?? Nie powiem żeby były jakieś zapupiste ale jednak są 400 !!!!! ELIXIRY mam je za darmo !!! Tylko żebym czasem znowu na 333 nie musiał zmieniać !! Bo jak zaczną krzaki wyskakiwać ....... to ja nie wiem co zrobie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na cos Ty liczył na KT333 ??? :D ze wykryje je jako pc-400?? lol przeciez takich płyta nie obsłogoje ...

Zgadza się. Do tego potrzeban będzie Ci płyta główna, która obsługuje przynajmniej obsługuje te pamiątki. Polecam Solteka takiego jakiego mam w podpisie. Jest tani, stabilny i dobry do podkręcania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nie liczyłem że pójdą tylko żeby mi sie nic nie zwliło!!!! A miałem kupować Abita NF7-s ale jescze nie wiem bo jak na tej płycie mi pójdzie duron 1600 którego zamówiłem na 12.5x166 to nie będe nic zmieniał lepiej tą kase w grafe władować tak mi sie wydaje!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...