Skocz do zawartości
Gotti

Zalman CNPS 7000A-Al

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie drobne pytanie dotyczące Zalmana, mianowicie to czy wprowadzono jakiś nowy cooler serii 7000 pod Athlona?

Jest Cu, AlCu, ale jaki to jest Al?

Pełna nazwa to Zalman CNPS 7000A-Al i wynika z niej że jest wykonany w całości z aluminium, widział ktoś może testy tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie drobne pytanie dotyczące Zalmana, mianowicie to czy wprowadzono jakiś nowy cooler serii 7000 pod Athlona? 

Jest Cu, AlCu, ale jaki to jest Al?

Pełna nazwa to Zalman CNPS 7000A-Al i wynika z niej że jest wykonany w całości z aluminium, widział ktoś może testy tego?

hm, jak pamiętam był o troszeczke gorszy od Aero Lite, ale o wiele cichszy :) linka jak znajde to dam. I takie pytanie, podobno Zalman ma wypuśić model 8000 wykonany ze srebra z domieszką miedzi ? Czy ktoś czai ile ma kosztować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aero teoretycznie powinien schłodzić Bartona 3200+, a co do Zalmana nie mam żadnych danych. Problem jest taki że ma to być cooler na Bartona 2.6GHz, może być głośny, bo w najbliższym czasie się za WC biorę.

Kain jakbyś znalazł link to byłbym wdzięczny, natomiast Giissmo odpowiedz proszę, jakiego proca chłodzisz tym Zalamanem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...