Skocz do zawartości
Milo

Splinter Cell: Pandora Tomorrow

Rekomendowane odpowiedzi

No i doszła do mnie wiadomosc (zreszta ogulnie dostepna na stronach Gracz.info) ze mianowicie nie pogram sobie na moim GF4MX :( - i to jest wielki zawód jak dla mnie - bo jedynka jest jedna z ulubionych moich gier - pozostaje tylko nadzieja ze bedzie to mozna obejsc jak w Prince of Persia :]

 

"Do tego musi posiadać sprzętową obsługę PixelShader, więc wszystkie karty z serii GF MX od razu stają się niekompatybilne z najnowszym dziełem Ubi Soft."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na C 1.2 @ 1.5 i ti4200 gralem w Splinteraz na najwyzszych detalach jakie moznabylo ustawic oraz wlaczalem AAxQ. Kilka razy w ciagu calej gry chrupnelo ale tylko przy jakis szczegolnych okazjach gdzie przydaloby sie 128MB na karcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakrisze.

Klimat w pociagu calkiem zajefajny.

Kilka efektow niesamowitych .Po screenach juz pewnie widzieliscie kiedys, ze mozna lazic pod pociagiem, na dachu, trzymac sie z boku sciany pociagu. Fajny efekt jak jestesmy zawieszeni z boku pociagu i przejedzie drugi pociag w przeciwnym kierunku. Fisher wtedy ledwo co trzyma sie na jednej rece. Wszystko w takim speedzie, ze az strach :)

Narazie przeszedlem misje w pociagu i powiem, ze chodzi tak samo jak Splinter Cell 1.

Mialem klopoty z forceware 56.55.

Radze je odinstalowac i zamienic na jakies starsze bo tyle artekaftow to ja jeszcze nie widzialem na mojej karcie (nawet bez krecenia sa). Jakis BUG.

Zamieszcze pare screenow moze jeszcze dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm no u mnie Radzio 9500pro daje rade. Okazjonalnie spadalo do 20FPS (w wizjach nocnych fpsy od 30 do 60) choc mimo tak malej ilosci klatek gra sie komfortowo. Fajna jest koncowka misji z pociagiem ,gdzie uciekajac przed strzelajacym helikopterem , skacze sie na line zwisajaca do samolotu ,ktorym masz uciec. Jestem teraz w misji w Jungli i musze powiedziec ,ze musze korzystac z wizji nocnej(nigdy nie schodzi pozniej 30fps) ,bo w dwoch miejscach mam slideshow tak z 10-15fps. Nie wiem moze musze pogrzebac w ustawieniach i wylaczyc Aniso ,ktore mam wlaczone :D Aha dziala wam moze AA w tej grze?? Aha gram na .1024/high czyli MAX :P

 

EDIT: Hehe wylaczenie Aniso troche mi dalo i z tego co zauwazylem Splinter ma takiego LOD-a ,ze nie trzeba Aniso wogole uzywac. Tak samo bylo w pierwszej czesci... BTW te dwie misje sa krociutkie... :cry: Ja chce wiecej!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zassałem i zagrałem :)

Wymagania jako takie (chodzi mi podobnie jak poprzednia wersja) misja z pociągiem już za mną (podziwiam tego kolesia za poruszanie się pod pociągiem, bo ja bym ogłuchnął tam i dostał świra a on nic :wink: ) Grafika jakby troszkę lepsza mi się wydaje, fajne są lustra tylko szkoda że nie można ich zbić :evil: Zaczynam teraz drugą misję (wie ktoś ile ich jest w tym demku :?: ) I czekam na demko mp 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wole grac z AAxQ. Roznice widac nawet w Splinter.

Przeszedlem demko. Misja w dzungli bardziej wymagajaca sprzetowo. Rowniez mi troche chrupnelo na poczatku tej misji.

Misja w dzungli to totalna skradajka, zero strzalow. I prawie zrobilem kupe w majty jak pod koniec misji jak sie idzie w tej wodzie (cudownie zreszta zrobionej) nagle...hehe, nie zdradze.

 

Obiecane screeny.

Pod pociagiem.

Dołączona grafika

 

Z boku pociagu

Dołączona grafika

 

Fajny efekt gdy poswiata padajaca od monitora komputera odbija sie w oknie (takie lustro weneckie poniewaz na zewn. jest noc).

Dołączona grafika

 

Koles na podsluchu :)

http://picserv.beyond-reality.nl/img.php/RRGDL77C7O/74L3U3G91CP3/JPEG/1079560184//mq65

 

Nie zabardzo widac ale pixel shader wody niezle wyglada.

http://picserv.beyond-reality.nl/img.php/J5NNTBVF98/TB308K2S6396/JPEG/1079560184//mq65

 

Probka fizyki

Dołączona grafika

 

Koles nie spadl tylko leb mu sie osunal do tylu. Swietny efekt gdy widzimy to w akcji.

Dołączona grafika

 

Troche gry swiatel :)

Dołączona grafika

 

Nowy ruch - jedna nozka...

Dołączona grafika

 

..druga nozka (tym razem w podczerwieni)

Dołączona grafika

 

To tyle. Jezeli przeszkadzaja modemowca to prosze zglosic, przerobie na linki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie musialem monitor rozjasnic zeby dojrzeć coś na tych screnach, nie wiem czy ja mam tak ciemno monitor zawsze, czy te screny są takie.

Mialem nie sciagac dema bo i tak wiem, ze gra bedzie ostra i ją kupie, ale po obejrzeniu screnów jednak sciagam :)

PS. ostatnio nie bylo w co grac a teraz sie wysypuje wszystko na wiosne :? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś udostępnić to demko na swoim serwerze lub podac jakiś pewny, szybki link?? Od wczoraj próbuję sciągnąc i ciągle coś się wali* albo kapie w takim tempie, że szybciej w sklepach pojawi się full niż to sciągnę :evil:

 

*Z gamershell próbowałem sciągnąć z mirrorów Holenderskiego Broadband oraz Rumuńskiego i z obu po ok 80% przerywa download (zarówno we flashget jak i operze, nie da się wznowić).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śćiągnołem wczoraj ale dzisiaj dopiero mogłem zagrac i musze powiedzieć że gierka jest niezła co prawda grafika jest taka jak w 1 częśći zmiany sa dosłownie kosmetyczne to wymagania nie wiedziec czemu wzrosły u mnie da się grać ale chodzi gorzej niz pierwsza cześć ale warto zagrac i czekam na Full Version.

 

Linki do dema

 

1 Link

 

http://www.3dgamers.com/dl/games/splinterc...erdemo.exe.html

 

2 Link

 

http://download.filefront.com/2387830;192e...2e5b8d9cf664f08

 

3 Link

 

http://files.worthplaying.com/files/module...4&orderby=dateD

 

4 Link

 

http://bonusweb.idnes.cz/download/dema/scp...morrowdema.html

 

5 Link

 

http://www.avault.com/pcrl/dlvelo.asp?url=...game=pandoratom

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, przeszedłem demko i muszę powiedzieć że jest bardzo krótkie, wczoraj zrobiłem sobie save'a w drugiej mapce, dzisiaj go włączam przeszedłem parę kroków i "mision completed" :| (Nawet nikogo nie zabiłem :?)

 

P.S. 1. Ta rzeczka na końcu ma niezły efekt tylko jest płytka i popływać nie można :? Kaeres co Ciebie w niej przeraziło że "prawie zrobiłeś w niej kupe w majty" bo ja nic (ani nikogo) tam nie widziałem bo szedłem w niej dosłownie 2 - 3 kroki (widziałem że ona prowadzi pod jakiś domek - mam tam wejść i tam też prawie zrobie w/w :?: ) :wink:

 

P.S. 2. Czekam na demko mp 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie znosnie to chodzi (tak jak i 1-wsza czesc...) ale niestety.. nie dzialaja mi oba tryby widocznosci...

pierwszy (f2) nie zmienia sie w czarno-bialy, tak jak normalny noktowizor tylko poprostu rozjasnia obraz... (jak z zapalonym swiatlem hehe)

drugi (f3) - ciemnosc, widze ciemnosc, ciemnosc widze...

 

Ehh te MXy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no demko wymiata, lubie takie giery ze trzeba sie skradac a nie jak Terminator idziesz i siejesz we wszystko co sie rusza. Grafika poprawiona w stosunku do jedynki, a szybkosc dzialania - gram na tym co w podpisie gram w 1280x1024 ustawienia w grze na high, + anizox8 i jest super zadnego zwolnienia aliasingu nie moge wlaczyc nie wiem czemu tzn w ustawieniach mam wlaczone ale w grze dalej sa zabki, ale pamietam ze w jedynce tez byl problem z aliasingiem - wiec dziwie sie ze tego nie poprawili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hihi wlasnie sprobowalem isc druga strona przez ta wode ,i tak ide ide z mysla o jakims wezu :lol: ,a tu nagle..... i zaraz glos z dala "what to hell is wrong with that...." :lol:

Nie, to nie to.

Jak ja akurat przechodzilem w tej wodzie pod wiatą, skupiony, cichutko zeby mnie nikt nie zczail (ci dwaj kolesie przy stole) az tu nagle ten pi***** pies zaczal ujadac. W pierwszej chwili tak jak pisalem, prawie gacie pobrudzilem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zassałem ,pograłem i oto moje wnioski:

1.wymagania względem jedynki wzrosły nieznacznie :(

2.grafika taka sama jak w jedynce no może ciut poprawiona

3. bardzo mało zmieniony interfejs (może i dobrze ! :D )

(strzasznie podoba mi się ten celownik laserowy :) )

 

no i jest kilka bug-ów np.

światła padające z okien na zewnątrz pociągu są nieruchome

lub jak ogłuszyłem gośćia w pociągu to znikł na moich oczach!

 

mam stery 56.64

 

 

 

ale klimat i tak jest zajefajny !!!!!!!!!!

tylko strasznie krótkie to demo :( !!!!

 

 

a czy to prawda że trzeba mieć jedynke zainstalowaną żeby pograć w full wersjie???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra raczej nie lubi tez sterow 43.45 (mission complete lub mission failed dziala wowczas baaardzo wolno; w dzungli jak popatrze w opdowiednie miejsca to chodzi jak sieczka i to tylko jak w te okreslone najade, np. w niebo; a nie mam sieczki (nie skacze obraz) gdy popatrze na falujaca trawe... dziwne)

klimat jest niezly, aczkolwiek cos czuje, ze podobnie jak jedynka nie wbudzi we mnie zachwytu... (no offence) jednak bardziej mi sie podoba mgs2 :D mysle, ze i fanom sc powinien przypas mgs do gustu... chocby z uwagi na to, ze fabula jest fantastyczna :) na pewno lepsza od tej z sc (jedynki) bo nie wiem jak z "dwojka"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No... tylko że mi po załadowaniu Start Mission wywala do systemu :-(

 

Miał już ktoś taki kłopot??

Może mój Gf2Ti już nie na tą grę??

 

 

Update:

 

Chyba jednak sobie nie zagram... :x :( :o :cry: :evil:

 

Supported OS : Windows® 98/ME/2000/XP

Processor: 1Ghz Pentium® III or AMD Athlon processor

RAM: 128 MB of RAM

Video card: 64MB video card, ATI 8500 (or higher), GeForce 3 (or higher)

Sound card: Direct X8 compatible

CR-Rom: CD-Rom 8X

Peripherals: Windows compatible mouse and keyboard required

Network: Broadband modem 64Kbit upload

Hard Drive space needed: 2Go

[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres >> tak to oto mi chodzilo. Tylko ,ze ja zrobilem to troche inaczej. Jak siedzi dwoch kolesi przy stole ,to ja gwizdnalem. Po chwili jak zolnierze przestali szukac (nie bylo alarmu ani nic) jeden z nich siada przy stole ,a drugi nadal chodzi. Tego przy stole lapiesz ,idziesz za "sciane z bambusow" :lol: walisz go w leb i chowasz cialo. Dalej skradajac sie w wodzie trafiasz na psa i wtedy mozna od tego drugiego kolesia uslyszec "What to hell is wrong with that dog" o ile ten cie wczesniej nie zauwazy. Zreszta pies jest rowniez w misji w pociagu zaraz w pierwszym wagonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No... tylko że mi po załadowaniu Start Mission wywala do systemu  

U mnie dzis to samo. Instalowalem nowe stery od Nvidii 56.64

 

Wczesniej gra mi dzialala na 45.23 tylko ze byl problem z wizjami (pisalem o tym wczesniej :-))

 

Roznica tylko ze tu mam GF4 MX 420

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...