Skocz do zawartości
in0x

neo na 30 dni +2 tygodnie?

Rekomendowane odpowiedzi

dzis odebralem modem z telepunktu i zastanawia mnie jedna rzecz: 30 dni okresu testowego odliczane jest od momentu aktywacji - zgadza sie? zgadza... z kolei na rejestracje mamy 2 tygodnie. i przechodzac do sedna: da sie korzystac z netu przez te 2 tygodnie nie aktywujac neo na stronach tepsy? przeciez mozna korzystac z loginu 'rejestracja@neostrada.pl' i hasla 'rejestracja'. wylaczam tu rowniez korzystanie z tepsowskiej aplikacji dostepowej (laczylbym sie przez polaczenie szerokopasmowe w WinXP). ktos z was probowal czegos takiego? dodatkowe 2 tygodnie to bylaby fajna sprawa, ale boje sie ze moment aktywacji kojarzony jest rowniez z pierwszym polaczeniem z siecia, niezaleznie od loginu i hasla. aplikacja tepsy od razu kaze sie rejestrowac przy pierwszym polaczeniu... z drugiej strony moznaby sprobowac 2 tygodnie laczyc sie na rejestracyjnym loginie, potem zalozyc wlasny i po kolejnych 2 tygodniach (w razie gdyby policzyli pierwszy okres) zadzwonic do tepsy z pytaniem ile czasu mi jeszcze zostalo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma skrosowany kabel do tej sytuacji ?? Chyba tyle co piernik do wiatraka. Jeśli jest mozliwość dowiedzenia się w tepsie ile ci dni zostało do oddania neo to można spróbować logować sie za pomocą loginy i hasła rejestracja. Ja za pierwszym razem próbowałem wejść na jakąkolwiek stronę (majac schowane do paska okno do rejestracji) i nie mogłem wejść na żadną stronę. Tzn połączenie było na loginie rejestracja ale nie mogłem załadować żadnej stronki.

 

A moze by tak pojechać na loginie i haśle jakiegoś usera który zdał już neo ? Z tym też można by spróbować tylko czy nie będzie wtedy jakiegoś wałka w tepsie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas uzytkowania neo liczy sie od daty podpisania umowy, a nie od daty aktywacji, przynajmniej tak mnie poinformowano w telepunkcie. Jesli chcesz skorzystac tylko z 30 dniowego okresu testowego to musisz zwrocic sprzet przynajmniej 1 dzien wczesniej niz konczy sie umowa. W przeciwnym razie TPSA automatycznie przedluzy umowe na rok i trzeba bedzie juz placic normalnie abonament 149 zlotych.

 

Jesli sie nie zarejestrujesz tzn. nie dostaniesz passa i loginu to raczej nie skorzystasz z neo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać ile telepunktów tyle wersji bo mi powiedzieli że 30 dni od daty pierwszego zalogowania. Jako że bo było kilkanaście minut po podpisaniu umowy to jeden czort :). Sprzęt najlepiej zwrócić 1 a nawet dwa dni przed końcem wtedy nie będzie niepotrzebnych nerwów czy zdążymy :)

 

 

PS. Czy 2 stycznia BOK'i są czynne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...