Skocz do zawartości
ernieball

Mulitimedia ?

Rekomendowane odpowiedzi

lacze solidne - do ipartners ping 140 loss 0

 

transfery sa takie jak obiecuja

 

dla porownania neo - loss do 30% do ipartners ale na neo ping wszedzie ponizej 100

 

mowie o ipartners bo gram w tacticala a tam duzo servow stoi

 

do tpsa ping okolo <100

 

mam to 6 misiecy tylko teraz nie uzywam bo neo mam - multimedia jest jako zapasowe lacze -pakiet 15 kilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perun limit jest w przypadku Maxmedia tylko tak? potem spada predkosc do 128kbit rozumiem? Ja uzywam od maja 128kbit w domu i jestem zadowolony. Od 1 stycznia w tej samej cenie bedie 160kbit:) I nowa fajna oferta 40kbit za 39zloty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam łącze 128 kb/s i jest extra. Zawsze wyciska max. prędkości ściągam ze stron z szybkością 15,5 - 16 kb/s czyli full. No i zostaje jeszcze na gg i na wyniki wyszukiwania google. Teraz jak będzie 160 kb to już wogóle odjazd, widać że dbają o klientów. To zwiększenie prędkości jest odpowiedzią na podatek VAT do internetu. A no i multimedia udostępnia adresy użytkowników policji tylko za okazaniem nakazu sądowego :) to jest +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio, do multimedii wysyłałem bardzo dużo e-maili z pytaniami nt. stałego łącz. I jestem tak mile zaskoczony ich traktowaniem klientów, że normalnie szok. Wielki plus dla Multimedii za to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna w Lublinie od kilku tygodni ma łącze z Multimedii(64kbit). Nie jest ono demonem szybkości, ale co ważne jest stabilne. Pingów nie testowałem ale przeglądając strony czułem komfort czego nie mogłem powiedzieć "siedząc" na Neo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perun - nie moga zmniejszyc tobie transferu tak dlugo jak masz otwarte polaczenie, grunt w tym, aby kompa nie wylaczac.

 

Ja jestem bardziej przewidujacy , wyrabiam norme w ciagu 20 dni :P

Ituriel sorki ale to nie do konca jest tak jak mówisz modemy sa zarzadzalne przez nich i gdby chcieli bez problemu moga ci go zdalnie zresetowac i dostanie 32 ale po prostu admini to albo lenie albo lamy:)

 

Jest takze nowe łacze 768 za 199zł i 30GB limitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perun - nie moga zmniejszyc tobie transferu tak dlugo jak masz otwarte polaczenie, grunt w tym, aby kompa nie wylaczac.

 

Ja jestem bardziej przewidujacy , wyrabiam norme w ciagu 20 dni :P

(...)

 

Jest takze nowe łacze 768 za 199zł i 30GB limitu.

Właśnie chciałem to napisać

 

A mam 512/128 i tesh jestem bardzo zadowolony....

Z tymi limitami to możecie sprawdzać na stronce alle pewnie jush otym wiecie... [ http://www.maxmedia.mm.pl/ ]A multimedia chyba miała ostatnio jakąś zwieche bo przez jakieś 7 dni [nie restartowałem kompa] pisało cały czas że mam tyle samo ściągnięte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lisek^ to pociesz dziewczyne ze od 31.12.2003 ma juz nie 64 a 80 taki mały prezent od MM :)

Metyl nie jestem pewien ale chyba nie. Ona założyła łącze kilka dni przed świętami w jakiejś promocji(nie mogłem doradzić bo studiuję w Białymstoku). Ostatnio jak siedziałem u Niej na kompie to nie zauważyłem aby transfery były większe niż na moim domowym 64 kbit. A może się mylę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jak sie tyle nasluchalem to juz nie moge sie doczekac - mam zlozone zamowienie i termin wykonania juz tuz tuz :D

 

ps. no i stad moje pytanie - tyle ludzi ma z mulimedia - jakie macie karty sieciowe? ( http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=575...dda7b072efed6bd )

nie potrzebujesz sieciówki.... przez usb można podłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jak sie tyle nasluchalem to juz nie moge sie doczekac - mam zlozone zamowienie i termin wykonania juz tuz tuz :D

 

ps. no i stad moje pytanie - tyle ludzi ma z mulimedia - jakie macie karty sieciowe? ( http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=575...dda7b072efed6bd )

nie potrzebujesz sieciówki.... przez usb można podłączyć.

tez tak myslalem, ale na wszelki wypadek zadzwonilem do nich i spytalem sie jak bedzie wygladac podlaczenie. koles mi powiedzial, ze dostane modem zewsnetrzny i bede sobie go musial podlaczyc przez karte sieciowa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jak sie tyle nasluchalem to juz nie moge sie doczekac - mam zlozone zamowienie i termin wykonania juz tuz tuz :D

 

ps. no i stad moje pytanie - tyle ludzi ma z mulimedia - jakie macie karty sieciowe? ( http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=575...dda7b072efed6bd )

nie potrzebujesz sieciówki.... przez usb można podłączyć.

tez tak myslalem, ale na wszelki wypadek zadzwonilem do nich i spytalem sie jak bedzie wygladac podlaczenie. koles mi powiedzial, ze dostane modem zewsnetrzny i bede sobie go musial podlaczyc przez karte sieciowa :/

Hmmm no dostajesz modem kablowy w którym jest możliwość połączenia przez usb lub sieciówke. Powinieneś dostać kabel usb w kartonie razem z modem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no to problem z glowy :)

a jest jakas roznica w jakosci miedzy usb a sieciowka?

Hmm no ja żadnej nie zuważyłem. W tej chwili mam przez usb podłączone bo przez sieciówke udostępniam siostrze neta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lisek^ to pociesz dziewczyne ze od 31.12.2003 ma juz nie 64 a 80 taki mały prezent od MM :)

Metyl nie jestem pewien ale chyba nie. Ona założyła łącze kilka dni przed świętami w jakiejś promocji(nie mogłem doradzić bo studiuję w Białymstoku). Ostatnio jak siedziałem u Niej na kompie to nie zauważyłem aby transfery były większe niż na moim domowym 64 kbit. A może się mylę :D

tak, tak lisku było male przyspieszenie w MM i 64 -> 80, 128 ->160 no i łacza staly sie symetryczne ale to juz zrobili chwile wczesniej:)

 

Teraz pełna oferta MM to:

- 40 za 39zł

- 80 za 64zł

- 160 za 99zł

- 320 za 399zł :evil: ale no limit

- 512 za 145zł 15GB limitu

- 768 za 199zł 30GB limitu

po przekroczeniu limitu predkość zostaje zmieniona na 32.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duze ceny 8O moze w porownaniu do sieci osiedlowych... ale tu nie masz admina, ktory jak mu nie powiesz dzien dobry, to zablokuje ci wszystkie porty na p2p i ludzi, ktorzy programami p2p zapchaja ci lacze tak, ze np. nie pograsz sobie na necie... :twisted:

jak dla mnie to sa atrakcyjne ceny np. w porownaniu do telekompromitacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...