Skocz do zawartości
Kenshin

o/c radkow 9600 non-pro

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem posiadaczem szafirka r9600 atlantis (samsungi 5ns) i coz, niejest to najmocniejsza karta, czy ktos wie jak ja podkrecic na sterach nowszych niz catalysty 3.4 ?? bo od wersji 3.5 wszelkie oc jest zablokowane z poziomu sterow :/ i nieznalazlem jeszcze sposobu zeby to obejsc ( na omegach tez wraca do 325400 ) dodam jeszcze ze niedlogo zmienie chlodzenie na o wiele wydajniejsze ( domowej roboty :P ) czy ktos potrafi podkrecic ta karte na nowych sterach ?? powinna krecic sie dobze jak wiemy ati z rv350 wyciska 500 mhz ( radeon 9600xt ) a ta karta na jej standardowym chlodzeniu idze na 600 mhz :D ( najszybsze gpu o jakim slyszalem ) wiec wydaje mi sie ze warto krecic !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zac : szczeze mowiac to poscilem joz moje pamieci na 265 (ddr 530 zeby niebylo watpliwosci ) i pogralem sobie 2 h w jedi knight academy i resetnelo mi kompa :/ ale to raczej przez rdzen poszczony na 425 mhz na pasywnym chlodzeniu niz przez te pamieci bo artefaktow zadnych niemialem :D

 

Ganaked: no niestety zaden z tych programow nic niedaje, w rage3d tweak to nawet na catalystach 3.4 karta wraco do defoltowych zegarow :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam sapphirka 9600 256/128 ale jak rdzen chce podkrecic(na deafult mam 324MHz) to wiecej niz na 347MHz nie chce isc(artefakty)...a pamieci nawet nie probuje bo wiem ze i tak za duzo nie pojdzie...nowe chclodzenie w drodze...mam najnowesze omegi...a podkrecam atiTool tym automatycznym znajdowaniem max core....

jakies rady??

DZIEKI I POZDRAWIAM......:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...