Skocz do zawartości
MichalS

ZALĄŻEK NOWEJ GIEŁDY KOMUTEROWEJ W WARSZAWIE!!!! apel!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Spiesze z informacja o nowym pomysle na alternatywna gełdę komuterowa w Warszawie. Oto od ok kilku tygodni kilka osób próbuje stworzyc nowa giełde komputrowa Na terenie CHU BEMOWO tj przy Cerfurze na Powstańców Sląskich na parkingu o Powstańców przed pawilonami. Obecnie stoj tam klka samochodów (czasem 4-2) chłopaki próbuja rozkrecic interses.

Narazie maja drobiazgi troche uzywanego sprzętu itp.

 

Uwazm iz przydała by się konkurencja dala BATOREGO. Stad mój apel do sprzedawców i kupujacych. ZAJRZYJCIE TAM MOZE Z CZASEM COŚ CIEKAWEGO POWSTANIE. Bedzie to z korzyścia dla nas kupujacych. Ci wszyscy którzy chca sprzedawać taniej i sa tępieni na BATOREGO może skozystają z alternatywy.

 

Ku przemyslenie.

ps. Nie jestem sprzedwca ani nie jestem w zaden sposób związany z ta inicjatywą. Prosze nie traktowac tego jak reklamę

 

Michal S

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

z samej ciekawości bym sie tam wybrał

ale dla ludzikow z poza stolicy przydało by sie jakieś info na stronie np www.wgk2.waw.pl - jak tam dojechac (komunikacja miejska) itp.

 

przez brak reklamy taki pomysł upadnie

 

a co do psełdo giełdy koło "stodoły" to juz mie .... łapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. przenosze na OSLA - bo tam miejsce tego tematu

 

2. IMO pomysl z gory skazany na porazke - powod prosty za daleko do Centrum - sporo osob spoza Wa-wy sobie daruje przyjemnosc telepania sie gdzies na obrzeza zwlaszcza przy swiatecznym (niedziela) rozkladzie komunikacyjnym, po za tym np ludzie z Ursynowa maja rzut beretem (Metro) na "Batorego" wiec tez predzej tam zagladna

 

3. faktycznie przydalala by sie alternatywa dla "Batorego" bo obecnie tam na wielu stoiskach jest dorzej niz w sklepach w tygodniu (a chyba placyk pod golym niebem nie jest drozszy niz lokal - wyzsze ceny to chyba tylko na WGE w podziemiach kolo GUS maja), niektorzy narzucjaja "zlodziejskie" (nie boje uzyc sie tego okreslania bo ono jest na miejscu) ceny a dodatkowo debile dziwia sie jak ktos chce sie potargowac - dziwne nie skoro nawet w sklepie mozna zlozyc wlasna oferte cenowa a nie akceptowac jak ten baran ta wynikajaca z cennika ... na szczescie sa firmy/sprzedawcy z ktorymi idzie sie dogadac

 

4. czekam (czekamy) na alternatywe blizej centrum

 

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę OT o giełdach komp. to mam chyba podobne zdanie co Benek, giełdy takie jak były już dawno przestały istnieć i teraz imho nie ma sensu tam kupować - mówię o Krakowskiej (Balicka) ale podobnie jest chyba wszędzie. Ceny - takie albo wyższe niż w sklepach, nie da się prawie wogóle targować, kolesie, którzy sprzedają zachowują się jakby kupujący im przeszkadzali, poza tym prawie sam nowy sprzęt albo stary szrot (przed świętami chciałem kupić GF3, r9100 nic takiego nie znalazłem :( jest tylko duży wybór płyt gł. ale tak poza tym NIC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam dwa takie stojiska z coolerami jedno od firmy cooling.pl (na zasilacz 1zl ztargowalem :D ) i jeszcze taki drugi pan co sprzedaje jak sie wejdzie drugim wejsciem (patrzac od skrzyzowania) i pierwsza alejka w lewo na rogu (duze stojisko) mojego zalmana7000cu za 200zl kupilem ale koles ma duzy wybor roznych past coolerkow czasem panele od thermaltake i aerogate2

poza tym nic ciekawego niema prockow to prawie zero jak joz to albo zlom albo AMD najwiecej to mobo i ramow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...