Skocz do zawartości
RYS_delsol

Athlon 900 + MSi K7T266Pro (na Via) + G.Force2/64mb =winiki?

Rekomendowane odpowiedzi

Ale coś więcej napsiz a sowim konfigu ,, jakie chłodzenie jakie ramy...!!!

 

Nie jestem specek ale chyba tak średniawo podkręciłeś, napewno nie jest to zajeb.... ale też porażka totalno to to nie jest

 

Ja jak widać o 200 MHz dałem rade ale amm słabe pamiątki :( i zasiłke 6 LETNIĄ :evil: :evil: aha i nie bawiłem się mnożnikiem :!: szyna 160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie narazie mocno tym nie bawilem.

Czy ja tez moge sobie zmienic mnoznik na (9,5x...) ???

O zasilaczu wiele wam nie powiem :(

Ale za to jak rozkrecam do powyzej 1050 to win xp nie chce cie czasem odpalac :( nawet jesli zwiekszam napiecie.

Jak sobie z tym poradzic???

Temp to zazwyczaj okolo 47/44.

Pozdr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak mozesz odblokowac mnoznik po polaczeniu mostkow L1 na procesorze ja to zrobilem olowkiem poprostu je zamalowalem, po zmianie mnoznika napewno pojdzie Ci na wiecej niz 1050 u mnie bez zabawy z mnoznikiem nie chcial wstac nawet na 1200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak mozesz odblokowac mnoznik po polaczeniu mostkow L1 na procesorze ja to zrobilem olowkiem poprostu je zamalowalem, po zmianie mnoznika napewno pojdzie Ci na wiecej niz 1050 u mnie bez zabawy z mnoznikiem nie chcial wstac nawet na 1200

 

jaka masz serie??

 

ja mam coś takeigo

 

A1000AMT3C

ASHHA0130FPBW

96475360562

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm z tego co pamietam to bylo cos takiego

A1000AMT3C

AXIA0109

dalej niestety nie pamietam a nie chce mi sie sciagac teraz radiatora ale za pare dni moge Ci napisac bo procesorek wedruje do nowego wlasciciela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...