Skocz do zawartości
miki626

Czy ten Radek 9600 Pro jest dobry?

Rekomendowane odpowiedzi

też myśLAŁEm nad kupnem tego gigabyte`a ..

taktowanie jest w nim identyczne jak w 9600 xt no i ta sama architektura.. dlatego wydaje mi sie że chodzi tak samo jak xt.. no wiem jeszcze tylko że jest bardzo rzadko spotykany bo jest to wersja du a w polsce widziałem tylko dh

koszt zagranicą około 650 zł.. polecacie na tle innych kart i za ta cene czy raczej nie ??

(cena 666zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radzę uważać na tego Allegrowicza. Poczytajcie sobie negatywy!!! Napisałem do niego maila (bo też bym kupił ta kartę) ale adres nie istnieje. :( Nie podał też żadnego nr telefonu ani GG. To jest bardzo podejrzane. Poza tym obawiam się że to będzie zwykły R9600Pro a nie wersja XT :x (PORAŻKA) Właśnie o to chciałem go zapytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja nadal nie wiem.. mam około 700 zł no i mnoie wiem co zakuipić ?:)

może tego gigabyte`a ??

może Ti 4600

może pozbierać i siedzieć na virge`u i kupić r 9700

może kupić r9500 i @ na pro ???

przesaidłem sie z ti4200 no i nie wiem cóż by wziąć ??

ten gigabyte myślałem że ok tylko ten allegrowicz.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze R9600pro to nie porazka a za taka cene to na 1000% nie jest porazka. Po drugie jest to specjalna edycje R9600pro Gigabyte z taktowaniem rdzenia zwiekszonym o 100Mhz ktos na forum ma ta wersje

Pytanie tylko czy te 100MHZ zmniejsza potencjal krecenia i dalej kreci sie jak zwykle PRO do jakis 510-530 czy pojdzie wyzej jak prawdziwy XT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za takie pieniadze - BRAC. R9600 PRO to naprawde bardzo pozadna karta mimo narzekan wielu ludziskow :) jak na taka firme [GIGABYTE] i dobre w sumie taktowanie to bierz - bedziesz mial cos kolo 13tys 3dmarkow a to niezly wynik... W grach wydajnosc jest dobra [narazie] wiec...

Ja polecam :) Ale zrobisz jak zechcesz... Ja dalem za swojego 50 zl wiecej i jestem zadowolony... BIERZ ZANIM SIE SKONCZA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radzę uważać na tego Allegrowicza. Poczytajcie sobie negatywy!!! Napisałem do niego maila (bo też bym kupił ta kartę) ale adres nie istnieje.  :(  Nie podał też żadnego nr telefonu ani GG. To jest bardzo podejrzane. Poza tym obawiam się że to będzie zwykły R9600Pro a nie wersja XT  :x  (PORAŻKA)  Właśnie o to chciałem go zapytać.

Maly OT zrobie ale mysle ze warto...z gory przepraszam :)

Radze posluchac Pioterka, ja chcialem kupic u niego HyperXy mial w rewelacyjnej cenie po 199 zl w "Kup Teraz" ale ze z natury jestem dosc upierdliwy wyslalem 3 meile z Allegro na ktore nie otrzymalem odpowiedzi. Nastepnego dnia zadzwonilem - tak przez tydzien czasu i nic albo tel. zajety albo se moge dzwonic do bolu. Fakt wyczytalem ze ma inwentaryzacje. Wreszcie dzis sie dodzwonilem z pytaniem "Czy te Hyperki sa bez literki A?" Pan odpowiedzial mi ze wszystkie sa z literka A ale jakos dziwnym trafem mu umknelo to i zapomnial dodac w opisie aukcji. Nie twierdze przez to ze jest nie uczciwy ale radze wypytac sie o szczegoly zeby sie nie naciac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy silnym procu ,co najmniej klasy 2,5 GHz wzwyż karta Radeon 9600 Pro spoko wystarczy na rok czasu grania w nadchodzące wymagajace gry ,

dodać do tego należy że po załozeniu radiatorków na kostki BGA

i poprawieniu chłodzenia GPU ,karty te kręcą się spoko na

530-710 MHz co daje wydajność nawet ponad 14tyś pkt w 3DMark2001SE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy czego szukasz...

1. Jak chcesz moc sie pochwalic wynikiem rzedu 17 tys to ierz 9700 :) Ale nie wiem czy warto doplacac 400 zl bo to w sumie tylew wynosi teraz roznica miedzy 9700 a 9600 PRO

2. Jak szukasz porzadnej karyt za przyzwoite pieniadze - R9600 PRo eewntulanie XT :)

3. GFti4600 jest ok ale nie ma DX 9 wiec sam rozumiesz :)

Pozdrawiam

zavader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NOWy radek 9600 PRO kosztuje w okolicach 700 zl jak POSZUKASz - gielda, allegro, znajmoi... Ja swojego [400//600 co prawda] qpilem za 730 3 tygodine temu wiec nie jest tak zle... Naprawde sie rozejrzyj po sklepach. A jak mieszkasz w wawie to lec na gielde i jush :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pewni ejest to to: http://tw.giga-byte.com/VGA/Products/Produ...GV-R96X128D.htm , ale na stronie Gigabyte jest jeszcze taki 9600PRO (nie ma go na stronie polskiej :?: ) http://tw.giga-byte.com/VGA/Products/Produ...V-R96P128DU.htm - ten ma taktowania 500/600 i mocni rozbudowany radiator (zupełnie jak na zdjęciu).

 

Są dwie wersje Gigabyte:

- GV-R96P128DU - 500/600

- GV-R96P128D - 400/600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...