Skocz do zawartości
kucyk

Kwalifikacje olimpijskie siatkarek 2004 Baku

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy kibic wie, iż nasze kobietki wczoraj w pierwszym meczu pokonały Rosję 3:1 (25:22, 25:17, 22:25, 25:20), a dziś czeka je kolejna trudna przeprawa - tym razem z ekipą Niemiec (g.13:30).

Zamieszczajcie tu swoje opinie na temat naszego zespołu i ich występów w tych kwalifikacjach.

 

Ja osobiście chciałbym pogratulować wczorajszej wygranej i życzyć pomyślnych wyników w następnych spotkaniach.

 

Nic, trza skoczyć po piwko i chipsy, bo o 13:30 mecz i napewno znów będzie na co popatrzeć... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, szczescie sie do naszych dziewczyn usmiechnelo :) bo ruskie graly tragicznie ... zaskakujacy moze byc rezultat 3:1 dla turczynek w meczu z wloszkami [cholera znow piccinini caly czas pokazywali, trzeba zmienic ta ekipe realizatorska :D]

A czemu nikt nie wspomina o naszych siatkarzach? W takim skladzie po emocjonujacym meczu przewiezli niemcow ;) I bardzo dobrze.

Typy na dzisiejszy dzien? :arrow:

marzenia :D

siatkarze POL-RUS 3:2

siatkarki POL-NIE 3:2

 

ale za pewne bedzie

u siatkarzy 1:3

u siatkarek 1:3

[obym sie mylil ;)]

pozdrowienia dla wszytskich kibicow siatki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera znow piccinini caly czas pokazywali, trzeba zmienic ta ekipe realizatorska :D

No to rzeczywiście nie dziwne, bo siatkarka ta posiada nietuzinkową urodę... :twisted:

A tutaj taki mały gratis dla jej fanów:

http://www.menshealth.it/MH/sesso/servizi/...1001010_p01.jsp

:lol:

 

A jaki dziś będzie wynik... Jestem dobrej myśli choć zdaję sobie z tego sprawę, że będzie ciężko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehee, moj typ byl trafiony 3:2 dla Polek ;).

Chociaz szkoda tych straconych setow :/

Czekam na siatkarzy i kolejne zwyciestwo :). Pozdr.

UPDATE: nie no, ja siatkarzy juz nie komentuje, ale ci ruscy to po czarnobylu przesadzili :? [217cm i 215cm] miec na bloku :evil: Sciana nie do przejscia ... i to bylo widac w calym meczu :? szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o dzisiejszy mecz naszych Pań z Niemkami to w dwoch pierwszych setach nie miały sobie równych, ale to co stało sie potem to sam nie dowierzałem bardzo szybko oddały inicjatywe i przeciwniczki doprowadziły do wyrównania na ale juz w koncówce znowu szczescie usmiechneło sie do naszych zawodniczek i wybrnelismy z tego spotkania zwycieską reką BRAWO!!! Trzymam kciuki za nasze siatkarki i ich dalsze spotkania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff myślałam że dostanę jakiegoś zawału podczas tego meczu. W zasadzie nie wierzyłam że Polki mogłyby przegrać ale wiecie... takie rzeczy to czasem ciach i się kończą a to jeszcze bardziej bolesne niż te baty co Polacy zebrali od Rosjan *shame* :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff myślałam że dostanę jakiegoś zawału podczas tego meczu. W zasadzie nie wierzyłam że Polki mogłyby przegrać ale wiecie... takie rzeczy to czasem ciach i się kończą a to jeszcze bardziej bolesne niż te baty co Polacy zebrali od Rosjan *shame* :P

Ale to chyba nie Twoja dyscyplina :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wole kolarstwo szosowe

ale siatkowke reczna tez od czasu do czasu obejrze

 

polki szczytuja a raz spadaja

 

nie moga utrzymac formy stalej

looz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff myślałam że dostanę jakiegoś zawału podczas tego meczu. W zasadzie nie wierzyłam że Polki mogłyby przegrać ale wiecie... takie rzeczy to czasem ciach i się kończą a to jeszcze bardziej bolesne niż te baty co Polacy zebrali od Rosjan *shame* :P

Ale to chyba nie Twoja dyscyplina :wink:
Moja dyscyplina to jest oczywiście tenis. Właśnie w necie patrzę jak facet z którym mailuję (Alexandre Simoni z Brazylii) przegrywa w challengerze w San Paulo z rodakiem, Flavio Sarettą. C'est la vie. Oczywiście siatkówka kobieca też jest bardzo spoko, zwłaszcza że Dorota Świeniewicz urodziła się w tym mieście w którym teraz mieszkam, tj. Świdnicy. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff myślałam że dostanę jakiegoś zawału podczas tego meczu. W zasadzie nie wierzyłam że Polki mogłyby przegrać ale wiecie... takie rzeczy to czasem ciach i się kończą a to jeszcze bardziej bolesne niż te baty co Polacy zebrali od Rosjan *shame* :P

Ale to chyba nie Twoja dyscyplina :wink:
Moja dyscyplina to jest oczywiście tenis. Właśnie w necie patrzę jak facet z którym mailuję (Alexandre Simoni z Brazylii) przegrywa w challengerze w San Paulo z rodakiem, Flavio Sarettą. C'est la vie. Oczywiście siatkówka kobieca też jest bardzo spoko, zwłaszcza że Dorota Świeniewicz urodziła się w tym mieście w którym teraz mieszkam, tj. Świdnicy. Pozdrawiam :)

Mialem kiedys faze na Tenisa

ogladalem wiekszosc turniejow wielkiego szlema .

Pamietam jeden z meczy Agassi vs Sampras

i wiele innych

ahh

niemniej kolarstwo szosowe to moje guru i tyle : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff myślałam że dostanę jakiegoś zawału podczas tego meczu. W zasadzie nie wierzyłam że Polki mogłyby przegrać ale wiecie... takie rzeczy to czasem ciach i się kończą a to jeszcze bardziej bolesne niż te baty co Polacy zebrali od Rosjan *shame* :P

Ale to chyba nie Twoja dyscyplina :wink:
Moja dyscyplina to jest oczywiście tenis. Właśnie w necie patrzę jak facet z którym mailuję (Alexandre Simoni z Brazylii) przegrywa w challengerze w San Paulo z rodakiem, Flavio Sarettą. C'est la vie. Oczywiście siatkówka kobieca też jest bardzo spoko, zwłaszcza że Dorota Świeniewicz urodziła się w tym mieście w którym teraz mieszkam, tj. Świdnicy. Pozdrawiam :)

Mialem kiedys faze na Tenisa

ogladalem wiekszosc turniejow wielkiego szlema .

Pamietam jeden z meczy Agassi vs Sampras

i wiele innych

ahh

niemniej kolarstwo szosowe to moje guru i tyle : )

Hmm no ja jeżdżę trochę na rowerku, w TV też oglądam bo czasem komentatorzy dają niesamowite teksty, choć "cudownego dziecka dwóch pedałów" nikt już nie przebije. Doping kładzie duży cień na kolarstwo, niestety. Ja trzymam w zawodowym peletonie kciuki za drużynę Kelme :D bo kiedyś byli debeściaccy (jeszcze jak Escartin jeździł i Heras) i myślę że może jeszcze będą w przyszłości :)

A siatkarek widzę już nikt nie komentuje :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff myślałam że dostanę jakiegoś zawału podczas tego meczu. W zasadzie nie wierzyłam że Polki mogłyby przegrać ale wiecie... takie rzeczy to czasem ciach i się kończą a to jeszcze bardziej bolesne niż te baty co Polacy zebrali od Rosjan *shame* :P

Ale to chyba nie Twoja dyscyplina :wink:
Moja dyscyplina to jest oczywiście tenis. Właśnie w necie patrzę jak facet z którym mailuję (Alexandre Simoni z Brazylii) przegrywa w challengerze w San Paulo z rodakiem, Flavio Sarettą. C'est la vie. Oczywiście siatkówka kobieca też jest bardzo spoko, zwłaszcza że Dorota Świeniewicz urodziła się w tym mieście w którym teraz mieszkam, tj. Świdnicy. Pozdrawiam :)

Mialem kiedys faze na Tenisa

ogladalem wiekszosc turniejow wielkiego szlema .

Pamietam jeden z meczy Agassi vs Sampras

i wiele innych

ahh

niemniej kolarstwo szosowe to moje guru i tyle : )

Hmm no ja jeżdżę trochę na rowerku, w TV też oglądam bo czasem komentatorzy dają niesamowite teksty, choć "cudownego dziecka dwóch pedałów" nikt już nie przebije. Doping kładzie duży cień na kolarstwo, niestety. Ja trzymam w zawodowym peletonie kciuki za drużynę Kelme :D bo kiedyś byli debeściaccy (jeszcze jak Escartin jeździł i Heras) i myślę że może jeszcze będą w przyszłości :)

A siatkarek widzę już nikt nie komentuje :wink:

mam przykra wiadomosc

z tego co wiem Kelme ma ogromne problemy $ i moze przestac istniec

Heras przechodzi do nowej ekipy Manolo Sainza czyli Liberty Seguros .. Escartin nie mam pojecia .... a Ullrich choruje : |

 

A CO DO SIATKAREK

 

CH IM W D za przeproszeniem ( w przenosni i doslownie )

te ich kalkulacje i przekrety

trzeba bylo dobrze grac a nie teraz musza skamlec o to zeby przyznano

im dzika karte

 

bleh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A CO DO SIATKAREK

 

CH IM W D za przeproszeniem ( w przenosni i doslownie )

te ich kalkulacje i przekrety

trzeba bylo dobrze grac a nie teraz musza skamlec o to zeby przyznano 

im dzika karte

Na cholere takie slowa? Znasz sie na siatce? Czy tylko widzisz co jest w tv??? Trener Niemczyk postapil dobrze bo turczynki graly slabo na turnieju, skad mogl wiedziec ze Neslihan Demir bedzie miala zajeb.. dzien akurat na polfinaly?? Wystrzelala sie w meczu z Nami, i co? Od niemek dostaly tak po [gluteus maximus] ze szok. Prawda jest taka ze forma Naszych siatkarek gwaltownie sie obnizyla i nikt nie gral oprocz Fratczak. A na olimpiade i tak nie jedziemy, za nisko stoimy w rankingu :(. No i lipa. [bo siatkarze w Japonii tez nic nie zdzialaja :/]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A CO DO SIATKAREK

 

CH IM W D za przeproszeniem ( w przenosni i doslownie )

te ich kalkulacje i przekrety

trzeba bylo dobrze grac a nie teraz musza skamlec o to zeby przyznano 

im dzika karte

Na cholere takie slowa? Znasz sie na siatce? Czy tylko widzisz co jest w tv??? Trener Niemczyk postapil dobrze bo turczynki graly slabo na turnieju, skad mogl wiedziec ze Neslihan Demir bedzie miala zajeb.. dzien akurat na polfinaly?? Wystrzelala sie w meczu z Nami, i co? Od niemek dostaly tak po [gluteus maximus] ze szok. Prawda jest taka ze forma Naszych siatkarek gwaltownie sie obnizyla i nikt nie gral oprocz Fratczak. A na olimpiade i tak nie jedziemy, za nisko stoimy w rankingu :(. No i lipa. [bo siatkarze w Japonii tez nic nie zdzialaja :/]

 

oczywiscie ze sie nei znam na siatkowce

ostatni mecz obejrzalem dawno dawno temu

kiedy wlosi grali z kims : )

ale wychodze z zalozenia no HALO nie wazne ze Pani ND miala zajeb... dzien ... gdyby graly dobrze , gdyby byly LEPSZE nie przegraly by ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...