Skocz do zawartości
...:::Piter:::...

!!!!!!!PILNE!!!! Które pamięci lepsze? PILNE!!!!!!!!!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano, musze jak najszybciej kupić pamięci 256ddr, które lepsze:

256MB/400MHz PC3200 KINGSTON HYPER-X

pojemność pamięci - 256 MB

standard - PC3200 (DDR400)

ilość kontaktów [pin] - 184 szt.

czas dostępu - 5 ns

częstotliwość pracy - 400 MHz

opóźnienie - cycle latency - CL 2,0

przepustowość - 3 200 MB/

 

 

czy te:

 

256MB DDR400 CL2,5 Geil

 

rodzaj pamięci

DDR

 

pojemność pamięci

256MB

 

standard

PC-400

 

ilość nóżek (pin) 184

czas dostępu 5ns

częstotliwość pracy 400MHz

opóźnienie CL 2,5

tRAS 6

tRP 3

RAS to CAS delay (tRCD) 3

przedział napięcia 2.6V - 2.9V

przepustowość 3200MB/s

 

Które lepsze od kręcenia i żeby stabilnie chodziły? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszedzie, kosztuja >600zlwszedzie, kosztuja kolo 580

Pamieci stoja kolo 250zl za sztuke. Ostatnio jais jeden koles sprzedawal na allegro za 199 ale to pewnie byly te z "A" niestety sie nie dowiedzialem bo nie raczyl odpisac na mojego @. ALe KHX ostatnio bardz spadly i sadze ze nie ebdziesz mial wiekrzego problemu z dostaniem ich wlasnie za jakies 250zl za kosc jesli wogule uda ci sie dostac wersje bez "A" bo slyszalem ze z tym ostatnio jest ciezko. Jeszcze na allegro ten sam koles co mial te KHX(A)3200/256 ma KHX(A)3200/512 w cenie 390zl wiec calkiem spoko jesli sa to te bez A. Ja osobiscie dzisiaj sobie kupilem OCZ PC2700 rev. 3.2 512Mb i sadze ze mi wystarcza. a za jakies 2 miesiace kupie sobie 2 taka kostke i bede mial w dualu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszedzie, kosztuja >600zlwszedzie, kosztuja kolo 580

Pamieci stoja kolo 250zl za sztuke. Ostatnio jais jeden koles sprzedawal na allegro za 199 ale to pewnie byly te z "A" niestety sie nie dowiedzialem bo nie raczyl odpisac na mojego @. ALe KHX ostatnio bardz spadly i sadze ze nie ebdziesz mial wiekrzego problemu z dostaniem ich wlasnie za jakies 250zl za kosc jesli wogule uda ci sie dostac wersje bez "A" bo slyszalem ze z tym ostatnio jest ciezko. Jeszcze na allegro ten sam koles co mial te KHX(A)3200/256 ma KHX(A)3200/512 w cenie 390zl wiec calkiem spoko jesli sa to te bez A. Ja osobiscie dzisiaj sobie kupilem OCZ PC2700 rev. 3.2 512Mb i sadze ze mi wystarcza. a za jakies 2 miesiace kupie sobie 2 taka kostke i bede mial w dualu :)

powtarzam, to jest wersja A (to co ten koles sprzedaje), a OCZ mialem, i krecily mi sie "tylko" do 220 przy cl2, sprzedalem :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to.ja.sie.podepne.pod.temat...

obecnie.mam.512mb.kingstona.(333)..i.nie.moge.go.podrecic.na.szyne.200

 

za.cene.320zl.moge.miec.2x.DDRAM 256 MB PC 400 KINGMAX

(Czas dostępu pamięci 5 ns )

wiem.wiem...ze.kingmax.nie.sa.najlepsze..ale.mi.chodzi.aby.w.koncu.miec:

-DUAL.DDR

-synchro.200.z.procem

 

oplaca.mi.sie.wymieniac?...podreslam.iz.nie.mam.kasy.na.dokladanie.do.lepszych.pamiatek..

 

no.chyba.ze.jeszcze.za.cene.345zl.2x.KINGSTON DDRAM 256MB KVR400X64C3

z.tym.ze.kingmaxy.maja.c2.5.......a.kingstony.c3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszedzie, kosztuja >600zlwszedzie, kosztuja kolo 580

Pamieci stoja kolo 250zl za sztuke. Ostatnio jais jeden koles sprzedawal na allegro za 199 ale to pewnie byly te z "A" niestety sie nie dowiedzialem bo nie raczyl odpisac na mojego @. ALe KHX ostatnio bardz spadly i sadze ze nie ebdziesz mial wiekrzego problemu z dostaniem ich wlasnie za jakies 250zl za kosc jesli wogule uda ci sie dostac wersje bez "A" bo slyszalem ze z tym ostatnio jest ciezko. Jeszcze na allegro ten sam koles co mial te KHX(A)3200/256 ma KHX(A)3200/512 w cenie 390zl wiec calkiem spoko jesli sa to te bez A. Ja osobiscie dzisiaj sobie kupilem OCZ PC2700 rev. 3.2 512Mb i sadze ze mi wystarcza. a za jakies 2 miesiace kupie sobie 2 taka kostke i bede mial w dualu :)

powtarzam, to jest wersja A (to co ten koles sprzedaje), a OCZ mialem, i krecily mi sie "tylko" do 220 przy cl2, sprzedalem :roll:

No coz mam te OCZ i smigaja mi na 230 CL2-2-3-11 wiec wedlug mnie bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano, już mam te HX i jestem z deka zdziwiony, chodzą mi stabilnie na 210 a póżniej już nie bardzo 8O jeszzce muszę się pobawić timingami.... podajcie jakieś dobre timingi, jak ktoś ma HX i napięcie. Bo ja chyba trafiłem jakąś lipną wersje :( (chyba, jescze się je potestuje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano, już mam te HX i jestem z deka zdziwiony, chodzą mi stabilnie na 210 a póżniej już nie bardzo 8O  jeszzce muszę się pobawić timingami.... podajcie jakieś dobre timingi, jak ktoś ma HX i napięcie. Bo ja chyba trafiłem jakąś lipną wersje :(  (chyba, jescze się je potestuje)

Najleprze timingi dla plyt z nForce2 to CL2-2-2-11 a napiecie najlepiej daj najwiekrze jakie mozesz ustawic na plycie. Sadze ze wiekrzego niz 2,9 nie masz a wlasnie 2,9 jest bardzo dobrym napieciem i wcale nie za wielkim gdyz sam producen podaje ze pamieci moga chodzic na napieciu od 2,6 do 2,9. A pamieci masz z wersji "A" ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem Hynix'y 4.3ns, za 470zl (teraz sa po 425) i mam 225 cl2 2.9v w dual'u....znajdzie ktos TERAZ lepsze za taka cene?

Owszem. 500zl OCZ 2700 rev3.2 u mnie 230MHz timingi CL2-2-3-11. Wolal bym cos takiego :) No i mam cos takiego. Te Hynixy warto brac jak sie magistrale daje 240-250MHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...