Skocz do zawartości
Xalpha

DVD: Lite-on, nec, lg lub Asus??

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jakie DvD wybrać!! ...

zalezy co chesz miec

- cisze - Toshiba, ASUS

- halas - LiteOn :P

- ma miec niezla korekcje bledow - Toshiba (ale jak ma szybko czytac DVD model SD-M1712, ma odczytywac plytki 90 i 99 model SD-M1802 - odwrotnie kupisz to bedzie raczej kiepsko) itd, itp :P

 

do momentu kiedy nie skonkretyzujesz pytania nie licz na konkretna odpowiedz

 

:!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad Lite-onem, ale on jest głośny i dlatego nie wiem czy go kupić. Znowu Toshiba jest droga, ale jest dobra. Widziałem ostatnio nowego Pionnera 500M, oto link do niego: http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=635

Chodzi mi o bradzo wydajnie DvD do odtwarzania filmów, raczej mniej do danych, ale żeby chodziły na nim wszystki formaty płyt!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad Lite-onem, ale on jest głośny i dlatego nie wiem czy go kupić...

pod Winde sa programy do spowalniania i automatycznie wyciszania - czy pod Linucha nie wiem :!:

 

... Znowu Toshiba jest droga, ale jest dobra...

zalezy ktory model - ja wczoraj kupilem SD-M1802 ponizej 155zl (brutto) OEM, ale SD-M1712 faktycznie sa drogie bo slabo dostepne i tylko w BOXie

mojego jeszcze nie testowalem bo jeszcze kompa nie restartowalem :P

 

...Chodzi mi o bradzo wydajnie DvD do odtwarzania filmów, raczej mniej do danych, ale żeby chodziły na nim wszystki formaty płyt!!

akurtat do filmow styka nawet 2x :P i tu potrzebujesz naped o szybkim czasie dostepu - a wlasnie gdybys potrzebowal napedu do danych to najwzniejsza bylaby predkosc odczytu

 

:!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno ta toshiba ma problemy z odczytem płyt typu:DVD-R. Jak narazie nie moge spotkac ponizej 160, aty mówisz, że kupiłeś poniżej 155 zl.??? Może różnica sklepów lub regionów w których mieszkamy.

Patrzyłem na Pioneera 500M, ale jest troche lipny, powolny, głośny (może nie tak ja Lite-on), ale przez wypadek widzialem LG- podbno cichy, w tescie na cdrinfo.pl bardzo dobrze wypad, ale ludzie mówią, że to lipa. Sam mam nagrywarke i wieże LG i mi sią wszytko sprawuje wykwintnie ponad 1,5 roku 8O !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno ta toshiba ma problemy z odczytem płyt typu:DVD-R...

chyba raczej +R :P

 

a co do mojego egz. to trafilem walniety (chyba) bo wyje jak sk....syn :x (glosniejszy od mojego CDka ASUSa 40x)

musze reklamowac - inne Toshiby takie nie byly - ale slyszalem tylko 1712 a 1802 nie (i moze ten typ tak ma)

 

jakby co (wszystkie 1802 byly by tak glosne) to lykam LG GDR-8162B - slyszalem i widzialem w akcji i jest OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, jednak co modele toshiby sa najlepsze to nieoznacza że najńszy musi taki być??

 

Też zauważam tego LG

 

Jest bardzo szybki i podobniesz cichy (tanii)

 

A nie wiecie co z tym Pionnerem 500M- czy jest dobry (85ms dostępu DVD), A 140 zł na komputroniku???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mineło juz sporo czasu od założenia tego tematu, wiec ponawiam pytanie. Jaki DVD-Rom jest teraz najlepszy? Chodzi o to żeby była dobra korekcja błędów, żeby można było sprawnie ogladać filmy i żeby sprawnie czytał nagrywane płytki DVD+ i -.

 

Sprawa jest dość pilna bo chetnie już bym poszedł do sklepu. :)

 

Co sadzicie o np:

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=633

 

Dożo ludzi mówi że Lite-on'y sa lepsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...