Skocz do zawartości
snorri

IS7-e ->game accelerator :/

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Wczoraj zamontowalem do kompa plyte no i w sumie wszystko miodek tyle tylko ze nie mam pojecia jak skorzystac z "PATu" :evil: Nie zauwazam po wlaczeniu zadnej zwyzki w wydajnosci, stad pytanie do was jak mam to ugryzc?? wystarczy przelaczyc w biosie np. na Turbo i powinno smigac czy cos jeszcze nalezy poczynic- zmienic CPU:RAM ratio?? czy co?? Pomozcie bo juz mnie szlag trafia nawet jak o tym mysle, a co dopiero jak siedze przy kompie... :cry:

Moze problemem to ze mam proca na FSB400, no ale przeciez napewno istnieje jakis sposob...

 

HELP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety nie mam nieograniczonej ilosci czasu i w zwiazku z tym 482 odpowiedzi i niewiadomo ile watkow poruszonych nie dla mnie... :roll:

Podsumowujac dziekuje za zlota rade, ale chyba sobie odpuszcze, natomiast gdyby znalazl sie ktos kto ma podobny config i podobny problem to bardzo prosze o podpowiedz jak sie tym zajac.

 

Calusy :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no taaaa, tylko ze ja jak mam FSB400 to jak ustawie 1:1 to kurna mam pamiatki "latajace" na 200mhz !! :lol: wiec musialbym conajmniej na FSB 160 podkrecic zeby to mialo sens... Chyba ze sie myle to prosze mnie poprawcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: przy szynie 300mhz dzielniku 3:2 czyli asynchro 2/6/3/3 i GAT wszystko na auto w 3DMark2001 miałem 16650pkt

a po włączeniu streetfighter,a-cos tam,auto,auto,auto było jakos 16850pkt czyli cos tam ten gat działa ale czy to ma odzwierciedlenie w grach to nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...