Skocz do zawartości
dis968

Problem z glosnikami

Rekomendowane odpowiedzi

mam creativy model T5400 i niewiem czy to wina glosniczkow czy czegos innego. Troche o moim kompie Abit NF7-S glosniki podlaczone do zintegrowanej dziekowy, Win 2003. Mam taki wal ze jak slucham muzy w winampie czy innym progsie tego typu, to tyle glosniki niegraja, jednak podczas ogladania filmow to normalnie dzialaj tylnie mam AC3 i te sprawy a jak wzuce do bestplayera muze to tylnie graja :/ aha i czasem w grach tylnie niedzialaja.. Wiec czego to jet wina sterownikow plyty glownej czy glosniczkow ??

Aha i mam jeszcze jeden walek tylnie glosniczki brzecza szczegolnie prawy tylni dosc glosno brzeczy i niewiem co jest tego przyczyna PROSZE POMOCY !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdz w Winamp Preferences->Output->Direct Sound Output->Configure->Device->Wybierz swoja karte i zaznacz Allow hardware acceleration, zrestartuj winampa lub zmien piosenke. Powinno pomoc jesli chodzi o winampa. Mam nadzieje ze ustawiles w sterownikach ze ustawiles w ustawieniach karty dzwiekowej ze masz zestaw 5.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś podłączyć pod coś innego (nawet pod wieże spróbuj), jeżeli nadal będziesz słyszał to brzęczenie to będzie wina głośników, a jak nie to trzeba będzie wykosztować się na muzę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wsumie nieprobowalem zdeka sie niechce wiezy nosik powiem tylko ze wczesniej tez mialem zastawik 5.1 takie gowno mediatecha za 150zl :) to tez brzeczaly tylnie :/ czyli ze trzeba nowa dzwiekowe walnac ? :( a jesli to wina plyty glownej to gwarancja nic nieda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...