Skocz do zawartości
exmister

Jak zakamuflowac SETI na kompie?

Rekomendowane odpowiedzi

powiedzmy ze mam klienta tekstowego + seti driver lub seti spy i chcialbym aby uruchamialy sie automatycznie przy starcie systemu, ale nie poprzez skrot w autostarcie tylko poprzez odpowiedni wpis do rejestru (to jest chyba najprostsze zadanie), po drugie aby nie bylo widac ikonki seti w tray'u kolo zegara (z tym gorzej), po trzecie (nie koniecznie) aby nie bylo widac w aktywnych procesach (hehe).

 

Mam kilka kompow na oku ale musze je zwerbowac po cichu ;) hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm jak kiesyś coś takiego robiłem, ale nie pamiętam dokładnie jak to było.

Instalowałem tylko seti textowy jako usługę w win2k i nie było tego ani w autostarcie ani w tray'u.

Jak chcesz się pozbyć lub zamaskować seti w taskmanager, to zmień po prostu nazwę klienta seti na np. "System monitor" lub coś takiego, co nie będzie wzbudzać podejrzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze sam klient seti latać i jak skończy to se sam ściągni itd bo mam na oku kilka kompów w hipermarkecie co chodzią cały dzień i tam tylko do neta używają go klienci więc by było z 10-15 WU na dzięń więcej :D czyli podwoiłbym wydajność :D

 

aha zapomniałem a czy jabym dodał klienta do autosttartu samego to czy po starcie kompa pokaże sięjego okno?? i wogóle jak to zrobić zeby przy uruchamianiu sie nic nie pokazywało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz tam WinNT/2k/XP to zainstaluj seti jako service (prog do tego w add-on'ach na stronie seti), nic wtedy nie widac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz tam WinNT/2k/XP to zainstaluj seti jako service (prog do tego w add-on'ach na stronie seti), nic wtedy nie widac.

Będzie widać w task managerze ... tak mi się wydaje. Ale nigdzie indziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bedzie... ale w tych systemach stamtad i tak nie da sie ich usunac. Tylko w win9x szlo "wyrzucic" program z listy ctrl-alt-del

 

PS. JB popraw linka w swoim podpisie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bedzie... ale w tych systemach stamtad i tak nie da sie ich usunac. Tylko w win9x szlo "wyrzucic" program z listy ctrl-alt-del

 

PS. JB popraw linka w swoim podpisie :)

 

Hmm... mi się link odpala ... może trafiłeś na padaczkę serwera.

 

Co do totalnego ukrywania SETI to najlepiej byłoby zapuścić to jako service, ale pod inną nazwą (zmienić nazwę pliku klienta SETI, o ile tak można, bo nie próbowałem), np. "system control" albo coś, co przeciętny użytkownik uzna za normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz myślę zza tam i tak są cimniaki więc nie muszę zmianiać nazwy ale o to loto zeby to samoodpalało i sie nie pokazywało po starcie

tzn że ten klient moze sam sobie chodzić bez zadnych caschów itd??

ale co mam ściągnąć?

ftp://cs.nyu.edu/pub/gnat/3.13p/winnt/gna...at-3.13p-nt.exe to i

binary czy source czy coś jeszcze??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... jakoś czytam to i próbuję i nic mi nie chce ukryć tego klienta. Więc jakby znlazł się ktoś tak uprzejmy i podał by mi dokadną instrukcję, to byłbym badrzo wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.setiathome.pl/tnt/sconfig.html

okej tu jest wszystko co mnie interesuje al enie wiem czy tam gdzie chce podinstalowac bede mial tyle czasu na zabawe ile bym chcial ;-)

 

Jeśli wiecie czy mozna by to skrocic do pliku reg or smth - byl bym bardzo wdzieczny :-]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...