Skocz do zawartości
dymy

detonatory 29.42

Rekomendowane odpowiedzi

..nie wiem jak wy ale ja zauwazylem ze det. 29.42 maja problemy z saperem a na zakladkach do OpenGL w ustawieniach pulpitu nie wyswietlaja listbox'ow. sprawdzalem to na kilku kompach, glownie na durniach, athlonach, GF2MX400, GF4MX440 i GF4MX460. ..i przypuszczam ze na tym problemy sie nie koncza.. cya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, Fiat 126p też się psuje...

Zmień detki i po problemie. Ja nie miałem żadnych problemów z nimi, ale teraz na 30.30 i mam Problemy z głowy. Jeszcze patche do windy/DirectX i wszystkie gry (włącznie z GTA3 i sławnym błędem w menu) mi chodzą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, Fiat 126p też się psuje...

Zmień detki i po problemie. Ja nie miałem żadnych problemów z nimi, ale teraz na 30.30 i mam Problemy z głowy. Jeszcze patche do windy/DirectX i wszystkie gry (włącznie z GTA3 i sławnym błędem w menu) mi chodzą...

..no ale jesli dzieje sie tak na kilku kompach to jest to conajmniej dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, Fiat 126p tez˙ sie˛ psuje...

Zmien´ detki i po problemie. Ja nie mia?em z˙adnych problemów z nimi, ale teraz na 30.30 i mam Problemy z g?owy. Jeszcze patche do windy/DirectX i wszystkie gry (w?a˛cznie z GTA3 i s?awnym b?e˛dem w menu) mi chodza˛...

Ja z innej beczki

-ile wyciagasz w 3d Marku na swojej konfiguracji ?

-czy uzywasz patcha do GTA III ?

-gdzie znalezc ten patch do DirectX ?

Ja mam PIII 800 256, RAM-u, GF2MX 400 64Mb i troche mi zacina na GTA III bez patcha :(

Uzywam do MX-a sterow 23.11 podobnosa do niej najlepsze....?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..nie wiem jak wy ale ja zauwazylem ze det. 29.42 maja problemy z saperem a na zakladkach do OpenGL w ustawieniach pulpitu nie wyswietlaja listbox'ow. sprawdzalem to na kilku kompach, glownie na durniach, athlonach, GF2MX400, GF4MX440 i GF4MX460. ..i przypuszczam ze na tym problemy sie nie koncza.. cya

U mnie akurat detonatory 29.42 WHQL sa OK! 0 problemow, stabilne i szybkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, Fiat 126p tez˙ sie˛ psuje...

Zmien´ detki i po problemie. Ja nie mia?em z˙adnych problemów z nimi, ale teraz na 30.30 i mam Problemy z g?owy. Jeszcze patche do windy/DirectX i wszystkie gry (w?a˛cznie z GTA3 i s?awnym b?e˛dem w menu) mi chodza˛...

Ja z innej beczki

-ile wyciagasz w 3d Marku na swojej konfiguracji ?

-czy uzywasz patcha do GTA III ?

-gdzie znalezc ten patch do DirectX ?

Ja mam PIII 800 256, RAM-u, GF2MX 400 64Mb i troche mi zacina na GTA III bez patcha :(

Uzywam do MX-a sterow 23.11 podobnosa do niej najlepsze....?

- jakieś 6900 - 7000 (ostatnio zmieniłem bios grafy z4.25.00.29.00 na 4.25.00.34.00 i chyba coś zwolniło

- nie używam patcha do gta3

- można znaleźć w dziale download microsoftu, a konkretnie tu : http://download.microsoft.com/download/whi...SP1_x86_ENU.exe

 

Uwaga - pliczek waży jakieś 3MB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez 29.42 WHQL dzialaja dobrze i nie mam takich problemow a mam win XP

..chodzi o to ze tylko pod 98 SE. zreszta moze byl jeszcze jakis inny element laczacy te testowane kompy (?) na pewno wczesniej wgralem IE 6 pozniej DX8.1 a pozniej 4in1 4.40 noi wreszcie 29.42. przy czym po instalce kazdego z w/w dodatkow sprawdzalem czy saper buja bo chcialem wykluczyc inne ewentualnosci. no kleknol po detonatorach. pozniej lookalem na innych kompach i bylo podobnie. a kompow takich zlookalem 4. nie bede sie upieral ze to to ale troszke to dziwne i wlasnie dlatego rzucilem topic..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...