Skocz do zawartości
Syrob

bios 9800xt 128mb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Ponownie znów ja :):)

Więc tak mój radek śmiga na 430/370 i ani jednego artefaktu w programach testujących. Co prawda na pamięciach mam radiatorki podoklejane bo orginalnie ich nie było :( a wentylatorek zostawiłem narazie orginalny.Powie mi teraz ktoś co robie nie tak ???? dotyczy to mojego pytania pilka postów wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Ponownie znów ja :):)

Więc tak  mój radek śmiga  na 430/370 i ani jednego artefaktu  w programach testujących. Co prawda na  pamięciach mam radiatorki podoklejane bo orginalnie ich nie było :( a wentylatorek zostawiłem narazie orginalny.Powie mi teraz ktoś  co robie nie tak ???? dotyczy to mojego pytania pilka postów wyżej.

NIEZNAJOMY - Pochwalisz się nam wynikami, ile na swoim podkręconym Radku wykręcasz punktów w 3DMarku 2001 i 3DMarku2003 oraz AquaMarku3

 

Napisz jaka konfiguracja i ile punktów.....jeśli będzie ci łatwiej to możesz podesłać linki do tych wyników.....Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Prosze bez obrazy ale tekst typu "POCHWAL SIĘ " nie jest tu na miejscu, ja podkręcam jak już coś to dla siebie a nie dla innych i nie dla wyników :) Nie rajcują mnie wyniki na pochwałke :)

 

To było na marginesie :)

a teraz z innej beczki :)

3DMark03 - 59XX

3DMark01 - 18XX

Aquamark niestety niemam :(

 

Może nie są to jakieś SUPER wyniki ale uważam że i tak jest nieźle:)

co prawda mogło by być lepiej ale może tak będzie jak założe WC zamiast standartowego colerka .

 

A teraz może mi ktoś odpowie na moje pytanie zadane kilka postów wcześniej ?????? Będzie ktoś łaskaw ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nowy bios ATI9800 XT.Zresztą wszystkie plansze są ok.Testuję już drugi dzień i jest ok. - to jest dobra wiadomość.

Zła to to ,że robiłem reinstal syst. i nie potrafię ponownie zlokalizować strony , więc potencjalni chętni muszą się kontaktować ze mną.

Dodano ze względu pewnych problemów.

Bios od XT DZIAŁA BEZ ARTEFAKTÓW w 3D-Mark 2003 na planszy BATTLE of Proxycon tylko poprawnie na OMEGACH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy ten bios co go dostales co nierobi efektow w battle of proxycon jest naprawde biosem od XT bo moze ma tylko ID string zmieniony. Porownywales wyniki przy tym samym taktowaniu ze starym biosem ?

Znajdz link skad go wzioles i zapodaj a na mail przeslij ten biosk to go testne borys_m@toya.net.pl pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawilem biosik Checksume error oraz przywrocilem standardowe zegary zapodalem biosik prawdziwy, bledy (nie artefakty!) w battle of proxycon i trol lair sa niestety.......... olac te test karta przyspiedzyla o 400 pkt na bartku 2800xp zegary 411core i 351mem zasmiecony system daje 6180-6200 :P znaczy calkiem sporo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawilem biosik Checksume error oraz przywrocilem standardowe zegary zapodalem biosik prawdziwy, bledy (nie artefakty!) w battle of proxycon i trol lair sa niestety.......... olac te test karta przyspiedzyla o 400 pkt na bartku 2800xp zegary 411core i 351mem zasmiecony system daje 6180-6200  :P  znaczy calkiem sporo .

Jaka jest roznica miedzy bledami a artefaktami w twoim rozumieniu :?: 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest roznica miedzy bledami a artefaktami w twoim rozumieniu  :?:  8O

Dla mnie jedno i drugie....to artefekty....chociaz kiedys juz ten temat byl poruszany.......artefekty to błędy w wyswietlaniu tekstur....itp....znieksztalcenia obrazu.......a bledy.......to zawieszki.....wychodzenie z gier itp........tak to wyglada w moim rozumieniu...jesli sie myle to niech mnie ktos poprawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doobra widze ze jest ciekawie :-)

 

co panowie powiecie na biosa od xt ale z zanizonymi taktowaniami? tzn od razu edytownymi/zanizonymi w biosie

 

mam 9700pro :-) jezdzi na 9800pro ale to tylko dla testow or smth na co dzien nie ma po co..

 

koniec tego ekhmm na s - zaczynam zabawe :-)

Wgrałeś na 9700 biosik do 9800, czy mówisz o taktowaniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nowy bios ATI9800 XT.Zresztą wszystkie plansze są ok.Testuję już drugi dzień i jest ok. - to jest dobra wiadomość.

Zła to to ,że robiłem reinstal syst. i nie potrafię ponownie zlokalizować strony , więc potencjalni chętni muszą się kontaktować ze mną.

 

Ja również poproszę w/w BIOS. Naprawdę nie ma żadnych artefaktów? adres: vince15@go2.pl . Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak tam wyszły wam przeróbki biosu i jak działają karty , bo u mnie wszystko ok.Co do testów wydajności to ciekawi mnie czy coś zyskaliście, bo szczerze mówiąc ja niewiele?! :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA:

Bios od XT DZIAŁA BEZ ARTEFAKTÓW w 3D-Mark 2003 na planszy BATTLE of Proxycon tylko poprawnie na OMEGACH

Stwierdziłem iż na CATALYSTACH niestety są artefakty, więc te stery odpadaja.

SORRY ZA TAK PÓŹNĄ NOTKĘ O BIOSIE :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doobra widze ze jest ciekawie :-)

 

co panowie powiecie na biosa od xt ale z zanizonymi taktowaniami? tzn od razu edytownymi/zanizonymi w biosie

 

mam 9700pro :-) jezdzi na 9800pro ale to tylko dla testow or smth na co dzien nie ma po co..

 

koniec tego ekhmm na s - zaczynam zabawe :-)

Wgrałeś na 9700 biosik do 9800, czy mówisz o taktowaniu?

mowilem o taktowaniu,,, wciaz nie wiem czy karta ruszyla by na biosie od 9,8... XT :twisted: z ustawionym na sztywno 333/666 np i bylo by elegancko :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam uzyc tego soft moda od werscji 9800se majac pelnego 9800 ??  

prosz eo szybka odpowiedz........... pozdro

Tak trzeba użyć soft moda od wersji 9800se [czytaj dokładnie] bo dalej jest .......XT :!: .Ja też mam pełną ATI 9800pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taze zrobilem............. wszystko hula good..... inne biosy od xt128mb tez po zastosowaniu tego patcha od omeg tez dzialaja bez artefaktow.

 

wrost wydajnosci nie szokujacy ale jest (zauwazylem ze swietnie wykrywa artefakty nawet najmniejsze demo rthdribl_1_1) bez najmiejszego artefaktu karta idzie na 430/375 (750) przdtem bylo mniejwiecej po 10 MHz mniej. Pozdro ALL[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam uzyc tego soft moda od werscji 9800se majac pelnego 9800 ??

prosz eo szybka odpowiedz........... pozdro

Tak trzeba użyć soft moda od wersji 9800se [czytaj dokładnie] bo dalej jest .......XT

 

Proszę uprzejmie jeszcze raz MORSZCZACHĘ o przesyłkę tego BIOS'a. Mail to vince15@go2.pl

Dziękuję z góry.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaję stronę z biosami do ATI 9800@9800XT http://mbnet.fi/elixir/XT/ lecz zaznaczam iż są one taktowane tak samo jak XT czyli 412/730MHZ

A tu http://www.radeonthetop.com/downloads/Bios...dif/9800@xt.zip bios ATI 9800 XT taktowany 380/680 MHZ ale identyfikowany jako XT.

:!: PRZYPOMINAM

Bios od XT DZIAŁA BEZ ARTEFAKTÓW w 3D-Mark 2003 na planszy BATTLE of Proxycon tylko poprawnie na OMEGACH [ jestem pewien tych opartych na catal. 4.20 ]. Przy instalacji należy użyć zakładki SOFT-MOD 9800SE .... >XT

Na CATALYSTACH niestety są artefakty, więc te stery ODPADAJĄ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA:

Bios od XT  DZIAŁA BEZ ARTEFAKTÓW w 3D-Mark 2003 na planszy BATTLE of Proxycon tylko poprawnie na OMEGACH

Stwierdziłem iż na CATALYSTACH niestety są artefakty, więc te stery odpadaja. 

SORRY ZA TAK PÓŹNĄ NOTKĘ O BIOSIE :!:

MORSZCZACHA bądź kolegą :D , prześlij i mi ten biosik kostek11@poczta.gazeta.pl, a jakiego programu i parametrów trza użyć do zflaszowania ? Czy musze mieć jakiegoś dos'a bo jestem zielony w temacie. Mam Windoze XP. Mam Radka 9800 Non-Pro GeXcube, na tych gorszych kościach, chyba 3,0 ns, czy cóś takiego...

 

Dzięki z góry.

 

P.S. sory, nie zauważyłem linków, nie przesyłaj :) , ale dalsza część pytania jak najbardziej aktualna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś Omeg na Cat4.3 długo nie ma. Więc zrobiłem ręcznie soft-moda (ściągnąłem plik ati2mag.sys dla catów4.3) ale chyba na 4.3 już to nie działa bo i tak w battle of proxycon są arty. Znacie jakiś sposób na Caty 4.3???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dostałem sapphirki 9800pro na kosciach samsnga i z ciekawosci zdjołem radiarot - r360 wiec poszukałem biosu do 9800XT i wjo

Karta maeduje sie jako XT rdzen 430 max a pamiex 340 i niewiwm dlaczego jako pro 380 idzie

teraz troche testów

3dmark2003

9800XT - 430/340 = 6130 - czysto bez zadnych art. i bł.

9800Pro - 430/370 - 5830

 

Ruznice ciekawe bo mniejsze taktowanie pamieci a 300 punktów wiecej

 

no i ciekawi mnie czemu pamieci powyzej 340 smieca w xt a jako pro chodza do 380

 

ale zobaczymy co pokaze ytomeczek bo wczoraj jedna odenie wzioł a dzis zaczol testy :D

 

Niestety karta która testowalem poszła na drugi dzien odrazu do klijenta i niemiałem czesu testowac innych biosów - nastepna dostawa dopiero w wtorek wiec pobawie sie nastepna przez jeden dzien, bo i tak juz sa wszystkie sprzedane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...