Skocz do zawartości
plast

o/c barton 2500

Rekomendowane odpowiedzi

Po primo: nie podkrecaj bartka na tym zasilaczu, kup nowy MARKOWY

po sekundo: podnosiles napiece na rdzeniu?

 

Ram z tego co wiedze masz 333 a wiec synchronicznie ne ustawisz, ustaw asynchroonicznie ( pamieci 166, procesor 200 ) powinno wtedy ruszyc.

PS: mozesz poluzowac taimingi i zwiekszyc napiecie na ram i wtedy zapewne ruszy na fsb 200, ale komp moze sie zachowywac niestabilnie

 

ZMIEN ZASILACZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki ale czytałem na tym forum że ludzie na zasiłce codegen 300 wat ciągnom bartka bez problemu na fsb 200 i jest ok! acha ram mam w dualu grafe radka 9600 pro co do napięcia nie podnosiłem bo i gdzie. zresztą temat kręcenia to dla mnie temat tabu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze i ciagna ,ale zapewne niestabilnie, zreszta chcesz ryzykowac utrate cpu, mobo i ramu z powodu tego ze kilka osob jedzie na codegenach na fsb 200, a ilu osoba ten zasilacz pociagnol kompa do grobu. Dobrze ze masz "energooszczedna" karte. Luknij na napiecia jakie msz w stresie napewno sie "ucieszysz" :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki ale czytałem na tym forum że ludzie na zasiłce codegen 300 wat ciągnom bartka bez problemu na fsb 200 i jest ok! acha ram mam w dualu grafe radka 9600 pro co do napięcia nie podnosiłem bo i gdzie. zresztą temat kręcenia to dla mnie temat tabu

1329468[/snapback]

 

Buu dobrze radzi, ja swojego ciągnęłem na codegen 300w, ale często sam mi się restarował i był niestabilny. Działać działał na fsb 200, teraz po zmianie jak ręką odjął juz się nie restartuje no i napięcia mam w normie, a nie jak przedtem na 12v 12,9(mierzone miernikiem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedz gdzie i jak to sprawdzić tak nawiasem to i może racja nie ma co ryzykować aby się pocieszyć 10 minut czy zasiłka 350w wystarczy czy może większa chcę jeszcze zmienić wiatrak i radiator antka bo w biosie wskazanie temp to wgranicy 40 do 50 stopni. być może pasta na procu jest coś nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w biosie w hardware monito masz podane napiecia ( ale to w idlle ) , aby sprawdzic w stresie mozesz sciagnac ( nie wiem czy to dziala tylko z plytami asusa czy ze wszystkimi ) asusprobe ( tam wybierasz zapisywanie temp i napiec ) albo motherbord monitor. Odpalasz prima ( tortur test ) i sprawdzasz napiecia, potem odpalasz w pentli 3dmarka, albo jakakolwiek gre, i sprawdzasz poetm co zapamietal asusprobe ( coolcpu tez moze zapisywac info? dobrze pamietam? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do mojej płyty msi k7n2l dostałem program do sprawdzania temp.nazywa się pc alert podaje też napięcia ale to wszystko kicha bo temperat. w tym programie jest inna niż w everest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...