Skocz do zawartości
Sid

proszynski.pl << gdzie tu jest haczyk?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

No to postanowiłem że sobie kupię książkę. Wcześniej jej cena wynosiła 23,20zł. Ale wczoraj wchodze sie rozejrzeć po książkach - patrze a ona kosztuje 9,90 :/ w dodatku na merlin.pl dalej kosztuje 26,30zł :/ Coś mi to śmierdzi. Czytając dokładnie natrafiłem na jakiś klub książki - czyli jak sie zapisze bede musiał chyba kupować co jakiś czas ksiazki, bzdetne katalogi mi beda przychodziły, a może się mylę?? Może jakiś inny haczyk?? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie tak jest .. jesli jest to klub ksiazki to zwykle raz na kwartal ( moze czesciej ) dostaje sie katalog i musisz z niego zamowc jak nie to przysylaja ci ksiazke /miesiaca / tygodnia czy co se tam wymysla , zwykle czlonkostwo bywa min na rok - dwa lata zalezy , poczytaj regulamin na pewno gdzies sie tam znaduje ( sam jestem w swiecie ksiazki i tak to wyglada tam jak opisalem )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie tak jak napisal ^Garth^,moja starsza keidys nalezala do tego i co jakies 3 miesiace musiala kupowac ksiazke,nie mam pojecia co ci moga zrobic jesli nie przyjmie sie przesylki,pewnie jakies konsekwencje prawne sa bo wkoncu zapisujesz sie do clubu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś sprawdzi i mnie zapewni: tam pisze ze do klubu ksiazki al NIE BEDZIE TRZEBA KUPOWAC zadnej z ksiazek i MOZNA SIE W KAZDEJ CHWILI WYPISAĆ. sam już nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klub Świat Książki i Klub Książki Księgarni Krajowej to dwie inne rzeczy (u Prószyńskiego jest to drugie). Wnioskując z info, w obu klubach przysyłają co jakiś czas katalogi, ale w KŚK trzeba z każdego katalogu coś zamówić (albo sami przysyłają), a w KKKK zamawiać nie trzeba, po prostu jak przez dziewięć miesięcy nic się nie kupi, to przestają przysyłać katalogi. KKKK moim zdaniem żadną podpuchą nie jest, większość księgarni wysyłkowych ma różne promocje i nie trzeba od razu podstępu wietrzyć (PWN np. wysyła katalogi z nowościami i promocjami, nie zmuszając do kupowania). KŚK z kolei w zamian za przymus kupowania oferuje różne nagrody i dodatkowe zniżki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...