Skocz do zawartości
KriS

Hmm czy komus sie chce jeszcze walczyc?

Rekomendowane odpowiedzi

no i wkońcu dołączyłem :D po wielu bojach i długim oczekiwaniu na maila (aż 7 min.!!!)nie wiem jeszcze jak zrobić żeby ktoś liczył na moje konto :oops: ,ale jutro po robocie wróce i poszukam i dopadne kogoś :twisted:

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i wkońcu dołączyłem  :D  po wielu bojach i długim oczekiwaniu na maila (aż 7 min.!!!)nie wiem jeszcze jak zrobić żeby ktoś liczył na moje konto :oops: ,ale jutro po robocie wróce i poszukam i dopadne kogoś  :twisted: 

pozdro

poprostu jak konfigurujesz kumplom seti wpisujesz swojego maila :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eno!zaraz mnie szlak trafi!!!całą noc komp śmigał a w stats widze same zera :cry:  co jest?druga sprawa to gdzie wy widzicie to WU może coś nie tak z rejestracją?

a ustawiłeś w seti driver auto transmit ???

ilość wu widać w seti spy w user stat lub w results

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko tak jak na http://leto.homedns.org/~marcellus/tweak/s...i/seti_faq.html

gdzies wyczytałem że nawet jak mnie rozłaczy (NEO+) to i tak oblicza,a niestety na 2 godzinki zanikł puls :D czy to możliwe że to przez to?już mam 90% także zobaczymy za chwile.czy 4,10 teraFLOPs na 4 godziny to dużo :?: mam ustawiony tryb oszczędny :P 9.5x166 1.475V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latalem, latalem bo musialem cosik sprawdzic i wrocilem ze zdwojona moca jak nowe proszki w reklamach telewizyjnych :roll: :roll: :roll:

 

P.S. Jak dobrze pojdzie to bedziecie mieli nastepnego 'zawodnika' liczacego 100WU/d :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latalem, latalem bo musialem cosik sprawdzic i wrocilem ze zdwojona moca jak nowe proszki w reklamach telewizyjnych  :roll:  :roll:  :roll:

 

P.S. Jak dobrze pojdzie to bedziecie mieli nastepnego 'zawodnika' liczacego 100WU/d  :D

i oto chodzi w tej zabawie :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od jutra w koncu jade ostro :twisted: barton @3200+ :twisted: oj jak mi sie to podoba nie to co poprzedni D800... mam nadzieje ze jeszcze pierwszego qmpla do pomocy skoluje. to by juz bylo 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od jutra w koncu jade ostro :twisted: barton @3200+ :twisted: oj jak mi sie to podoba nie to co poprzedni D800... mam nadzieje ze jeszcze pierwszego qmpla do pomocy skoluje. to by juz bylo 8)

i bardzo dobrze kołuj kumpli i działaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi właśnie przybył XP2400+ w mojej skromnej grupie :D . Komp chodzi od rana do wieczora i zazwyczaj na nim sie nie gra . Moze w koncu regularnie bede sie pojawial wsrod najaktywniejszych , bo kosztowalo mnie to duuuzo zachodu, zeby czlowieka przekonac :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie marne bo tylko 38 ale jade sam od 16.02 i udało się już jednego zwerbować :twisted: niedługo będzie pomocny,a w niedługim czasie dojdzie jeszcze jeden 8) i może coś zdziałamy.tak że 20WU na dobe już mnie zadowala.

zapomniałem dodać że idzie mi to coraz wolniej bo niestety C*C kończy chyba już swój długi żywot,a nie moge się doczekać na new WC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to oszczędzacie kompy :D mój i tak od 5 miechów chodzi non stop także pomyślałem że trzeba by było go do czegoś w końcu wykorzystać,a nie tylko ssanie z netu :P .ale te 20WU to tylko taka optymistyczna wersja bo to że mi się udało przekonać kumpli do tego to połowa sukcesu. druga połowa to żeby troszke pochodziły te kompy a nie tylko by grali i puff!!! komp off :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech...ręce opadają.nie wiem może jestem cienki w relacjach międzyludzkich,ale staram się jak moge i co z tego wychodzi :( .

Staram się przekonać kumpli,że jeżeli nawet im to wisi to niech włączą i niech sobie liczy w tle przecie to wykorzystuje tylko nieużywaną moc procka.Tłumacze i tłumacze,a tu zaraz "nie bo to z sieci to jakiś wirus pewnie","po co mi taka duperela","nie widze w tym sensu".Q... jak mnie wpenia te typowo Polskie podejście do sprawy,może jakby nagrody rozdawali albo jakby za każde WU dawali 10pln to by było wielu chętnych.nic od siebie kompletnie :evil: :!: .Każdy tylko pyta "co ja z tego będe miał?","po co to?","a z czym to się je?".|Jakbym był Laską to bym buzi dawał a tak to co? :( macie jakiś przepis na takich ludzi.jak im można pomóc ? :D .

pozdro dla wszystkich liczących

P.S. coś cienko nam idzie,ale się nie wyłamie 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh pierwszy raz zajrzalem do tego dzialu :> booster ja bym mógł do ciebie dołączyć w sumie :> i kumpli też by sie zwerbowało bo jestem adminem w czterosoobowej sieci (nie smiac sie) ktora jest dzierzawiona przez siec na 800 osób :]

tylko czy mój duronik ci cosik pomoże?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to spoko ;] jutro sie zabiore za uaktywnienie seti bo dzisiaj mam urwanie głowy z rzeczami "do zrobienia" :)

Nie zapomnij odblokowac cache i wykręcić procka na maxa... :P

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jasne że tak!Każdy komp się przyda nawet jakbym miał celka 333 to bym go wykorzystał a jak! :)

o widzę że ni tylko ja tu jestem tak napalony :D a tak napoważnie to aż sie boję konkurencji jadę juz od 2 miechów i na końcie prawie 750 WU jednak mam tak cienką średnią ze ja. Ktoś z jednym dobrym kompem lub dwoma by mnie przegonił :( a mam ich z 15 każdy liczy tak mało ze nie mogę. Nie wiem co będzie jak sie zmini seti i będzie inny program pewnie wszyscy odpadną prawie :roll: ale ja będę liczył i sie tak łątwo nie poddam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...