Skocz do zawartości
KriS

Hmm czy komus sie chce jeszcze walczyc?

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie doszły mnie słuchy że jest nowy klient textowy i podobno szybciej liczy  :twisted:  trza sie pokręcić po sieci i poszukać 8O

to sie pokrec i daj znac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mozna tak zrobic ze moj kumpel bedzie liczyl seti a potem on te policzone probki przyniesei  do mnie na dysk i ja to wysle do seti ??

masz odpowiedź Tu

 

fuxmen,nie ma na co się napalać tylko trzeba działać 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie doszły mnie słuchy że jest nowy klient textowy i podobno szybciej liczy  :twisted:  trza sie pokręcić po sieci i poszukać 8O

Tylko gdzie? Na stronie projektu nadal jest 3.08... Informacja

o nowym kliencie jest pewna??

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy na jakie statystyki patrzysz

http://setiathome.berkeley.edu/fcgi-bin/fc...name=Tweak%2Epl

te np są aktualizowane najczęściej ale są problemy z wejściem czasem trzeba po 20 razy próbować

http://orion.setiatwork.com/cgi-bin/wkysta...?group=Tweak.pl

te natomiast jak ktoś podał są co 1h ale mam wrażenie, że trochę częściej

 

Eeejjtaa tam już 1 WU jest zaliczona na twoje konto :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha ha :lol: pierwsza stówka poszła.tylko cholercia nie odczuwam zbytnio wsparcia,chłopaki się nie starają :cry: .Może się rozgrzeją to odczuje :D .Dawać,chłopaki dawać czadu :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba werbowac i walczyc !

Ja si dolaczam z moim potworem, Niestety nie udalo mi sie odzyskac haselka na moje stare konto SpiderMAN - mspider@kki.net.pl

 

Teraz jestem znany jako SpiderMAN_mod4.us :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba werbowac i walczyc !

Ja si dolaczam z moim potworem, Niestety nie udalo mi sie odzyskac haselka na moje stare konto SpiderMAN - mspider@kki.net.pl

 

Teraz jestem znany jako SpiderMAN_mod4.us :D

i spoko spider weź jeszcze zatrudnij gości ze swojego forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba werbowac i walczyc !

Ja si dolaczam z moim potworem, Niestety nie udalo mi sie odzyskac haselka na moje stare konto SpiderMAN - mspider@kki.net.pl

 

Teraz jestem znany jako SpiderMAN_mod4.us :D

Witamy może stwórzcie drużynę mod4.us i liczcie na jedno konto z takimi możliwościami pójdziedziecie w rankingu do góry ja burza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytnie wiel piszecie o swoich drużynach itp. i liczycie w tweaku.

Takową już posiadma jest nas coś koło 22.Mam pytanie czy można tą całą ekipke do was dożucić jako jedno tak aby wszyscy liczyli na druzynke obecna a całość jako jednaa ekipa u was??i.Jak tak to porsze o info jak to zrobić.

Pozdrówiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle że jedyny sposób to przeżucić wasze stare konta do naszego teamu zmienić nazwe np dać dopisek nazwe starego teamu wybrać jednego gościa z waszego teamu z największą liczbą wu i zmienic nazwe jego konta na taką która wam odpowiada i podpiąć pod te konto wszystkich 22 userów przy takiej ilości kompów pujdziecie w rankingu ja burza :) może jest jakiś inny sposób ale nie jestem pewien

pozdrawiam i zapraszam

ps można wygrać film DVD więc radzę szybko przemyśleć uczestnictwo by mieć jak największe szanse na wygranie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!!! Chyba tak trzeba będzie zrobić ale chyba oni nie będą zadowoleni jak potracą swoje pakiecciki. No ale cóż jak inaczej sięnie da to trezba tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie potracą pakietów poprostu zostaną te konta dodane do naszego teamu z dopiskiem w nazwie że to z waszego teamu i będą liczyć jako drużyna na jedno konto :) to daje dużo lepsze i szybciej awansujecie do czołówki a żeby wygrać film wystarczy znaleźć sie w 10 najktywniej liczących więc każdy ma szansę :)

ps jesteśmy na 18 miejscu w Polsce z waszą pomocą możemy wejść wyżej :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak się dopiero teraz zastanawiam gdzie jest opcja ustawiająca startup z Win? :oops: ,bo ruszam do kumpla postawić SETI i jak znam życie będzie zapominał uruchamiać go :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...