Skocz do zawartości
Kllaymenn

Pytanie o wersje plyty A7N8X-X

Rekomendowane odpowiedzi

Przechodze w tym tygodniu z celka tulipanka na Bartona 2500+ wybralem so niego plyte ASUS A7N8X-X. Ale przegladajac rozne testy a szczegolnie ten z PClab.pl porownujacy 10 plyt na nForce2 i widzac jaka wielka jest roznica wydajnosci pomiedzy plytami A7N8X rev. 1.03 a 2.0 to musialem napisac tego posta aby dowiedziec sie jakiej wersji wyzej wymienionej plyty nie kupować. A wiec czy w przypadku Plyty A7N8X-X jest podobnie jak z ta w tescie na PClab? Czy mozna spokojnie kupowac wersje 2.0?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o bajery takie jak raid cuy sata i super dzwiek to wersja delux rev 2.0 jest najpeprzym wyborem.

 

jesli nie zalezy na tych opcjach to spoko mozesz brac x-x tylkoz tym ze nie ma dual DDR ale w testach jest to 7% zmniejszenia wydajnosci na wersje z dual DDR.

 

PS. ja mam wersje x-x i nie nazekam !!!!

roznica w cenie jest znaczna a kupno nawet dodatkowego kontrolera sata i tak jest mniejsza po podliczeniu jak kupno wersji deluxe .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rany! Człowieku! Mówiłem Ci już abyś przeczytał FAQ! Jedyne obecnie dostępne wersje to 2.0. Reszta to zabytki nieprodukowane od pół roku. I ja bym się w tę wersję X nie pakował. Lepiej juz zwykłego A7N8X bez Deluxe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam ta plyte z x-x jestem zadowolony :D :D :D :D

 

akurat brak dual ddr mnie tak bardzo nie martwi bo i tak mam 3 kosci pamieci a dual ddr smiga tylko na 2 bankach.

 

a po zatym moja wersja jest rev 2.0 i ma i jest Ulta 400 czyli ma oficjalne fsb 400 .

 

Ja nie mam nic tej plycie do zazucenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...