Skocz do zawartości
Maser

Jaka Drukarka...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Proszę Was o opinie co do zakupu drukarki... Cena - max 500zł... No chyba, że rzeczywiście jakieś cudo, to jakoś do 700 uciułam. Przeznaczenie - głównie tekst (studia, studia 8) ), fotki - sporadycznie... Fajnie był było, jak by nie była zbyt duża(!), w miarę cicha i znośna jesli chodzi o koszty eksplatacji. Oczywiście jesli Wasza propozycja nie spełnia powyższych warunków - nie szkodzi - proszę ją podać --> zawsze mogę iść na kompromis, jeśli oczywiście warto... :wink:

Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelkie rady i sugestie..

 

PS. Serdecznie proszę, o nie informowanie mnie o funkcji "SZUKAJ", gdyż właśnie z niej skożystałem i dowiedzialem się np. że HP 3820 jest extra..., ----> tylko szkoda, że już nie mozna jej kupić... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja spytam w tym samym wątku także o drukarkę tylko do innych zastosowań. mi przede wszystkich zależy na drukowaniu zdjęc z cyfrówki. ze względu na tańszą eksploatacje (oddzielne pojemniki na tusz) myślałem o Canonie I850. Podobno model został zastąpiony I865 i zyskał dodatkowo możliwość drukowania coverów na CD :) . Drukarki nadal nie można kupić jeszcze w sklepach. Cena ok 900zł.

 

Chyba jedyną konkuracją jest HP. Nie potrzebuje modeli z wyświetlaczem i czytnikiem 6 rodzajów kart. Za minus przemawia duży koszt ekploatacji.

 

Budżet do 1000zł. Czekam na opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maser skoro potrzebujesz drukarke glównie do tekstu to po co ci taka droga.moze hp 3650,jakis model lexmarka lub epsona z nizszej pólki cenowej

 

petrumi ten canon i865 jest do kupienia w co drugim sklepie internetowym. cena ok 920 zl. mozna drukowac na cdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djswistak - a co myslisz  o http://www.hp.com.pl/overview/1443 ??? W sumie skaner by się przydał..., a miejsca w pokoju za dużo nie mam... :?

2 posty wyzej o to samo pytalem :lol: Drogie, niedrogie w eksploatacji..zawsze mozna uzyc zamiennikow :idea: Po za tym potrzebuje jedynie do druku i skanow tekstu (praca mgr).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym polecil chociaz jej jeszcze nie mam ale niedlugo kupuje, duzo czytalem na jej temat :)

Canona i450 u mnie za 395zl

tusz czarny 50zl, a kazdy z kolorow wymienny tez kolo 50zl

a nie jak hp 1 czarny i 1 kolor i ceny astronomiczne.

 

Jak kupie drukare to powiem cos wiecej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SKRYTOBOJCA - ale HP ma głowice zintegrowaną z nabojem...więc po skończeniu się atramentu i kilkukrotnym napełnieniu mozna kupić nowy nabój i znów cieszyć się wydrukiem dobrej jakości... Natomiast u Ciebie, po iluś tam wymianach samego tuszy, głowica pewnie zacznie drukować coraz gorzej...tak mi sie wydaje.... :? :? :?

 

Pozdro 4 All...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o drukarki HP to są tanie ale i znów kadridże są cholernie drogie, więc już przy zakupie 2x150 zeta (kadridż czarny i kolor) to równoważność kosztów drukarki, więc lepiej dopłacić do interesu i kupić np jakiegoś Canona, koszty wydruku sa znacznie tańsze a i jakość wydruku wyższa od takiego HP

Zresztą niedawno była podobna tematyka w tym topiku :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary w cenie 699zł kupisz super drukarę do zdjęc i tekstu canon i 560 najtańsza w ekspluatacji w swej klasietzn, tusz czarny 27ml kosztuje 60 zł (oryginał) a do hp 100zł za 19 ml. kolorowy do hp kosztuje 169zł za17 ml bodajze a do canon komplet tuszy kolorowych kosztuje 180 zł bo to 3 osobne tusze po 13 ml czyli w sumie 39ml za 180zł. oprócz tego w momencie w którym kończy Ci sie jakis kolor to wymieniasz tylko ten jeden za 60 zł a nie tak jak w HP całość za 169zł. zastanów sie ta drukarka to następca i 550 i jest super.. polecam. wielu znajomuch je posiada i są zadowoleni i nie zamienili by jej na zadna inna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...