Skocz do zawartości
birdman

setiqueue

Rekomendowane odpowiedzi

A jaką masz wersję birdman tego programu :)  :?:

mam wersje 3.03.2.2b

jak ktos jeszcze szuka informacji to w tym wielkim topicu bylo troche (hehe); jednak ja ustawialem wszystko tak jak napisalem; no moze zapomnialem o firwallu ale to chyba kazdy wie... no i nie wiem dlaczego wam nie dziala :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ZoneAlarm standardowo blokuje port 5517, czy coś w ogóle blokuje :?: . Czy Widowsowy XPekowy firewall też może to blokować :?: . Nie brałem firewalla, jako początku problemu :P

 

PS Problemem był firewall, wyłączyłem go i działa, ale teraz pytanie. Jak przepuszczać połączenie przy włączonym firewall'u :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mialem stycznosci z tym programem (uzywam freesco) wiec nie pomoge ci... poszukaj w manualu/helpie cos na temat portow i fw - jakos sie dogrzebierz :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może wiesz jak to się robi w ZoneAlarm :?:

to ja tu sie zastanawiam o co chodzi, kombinuje, a ty firewalla nie odblokowales :?

ustaw zonealarma zeby sie pytal ciebie co zrobic z danym polaczeniem, i gdy wyskoczy seti to ustaw zeby pamietal to i pozwol mu sie laczyc;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod latarnią najciemniej :lol:

W Queue Setting zmieniłem pobieranie WU dla kolejki. Teraz mam min: 80, max: 90. Jak chcę zmienić na min: 100, max: 110 i naciskam OK, wchodzę zobaczyć czy się zmieniło, a tu zonk - wyzerowało się. Czy ten program ma ograniczenie dla pobierania WU :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod latarnią najciemniej :lol:  

W Queue Setting zmieniłem pobieranie WU dla kolejki. Teraz mam min: 80, max: 90. Jak chcę zmienić na min: 100, max: 110 i naciskam OK, wchodzę zobaczyć czy się zmieniło, a tu zonk - wyzerowało się. Czy ten program ma ograniczenie dla pobierania WU :?:

nie mam pojecia :lol: u mnie pracowal z ustawieniami jak na screenach;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następne pytanko:

Jak ktoś ma zmienny IP (Neostrada) to czy mogę wyśledzić ile koleś obliczył WU na przeciągu np. 3 tygodnii :?: , bo coś mi się wydaje, że coraz to więcej osób się do mnie podłącza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następne pytanko:

Jak ktoś ma zmienny IP (Neostrada) to czy mogę wyśledzić ile koleś obliczył WU na przeciągu np. 3 tygodnii :?: , bo coś mi się wydaje, że coraz to więcej osób się do mnie podłącza :P

no jasne ze mozesz :] to jest glowna zaleta tego programu; a jak chcesz wiedziec jak to zrobic, to przeczytaj pierwszy post w tym temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki oto problemik: Podłączyłem do siebie jednego kolesia, oprócz mnie, zostaliśmy przydzieleni do tej samej kolejki, chociaż mamy inne porty, ja mam 5518 on ma 5520. Czy jest możliwość rozdzielenia nas do innych kolejek :?: Ja zostanę przy swojej on dostanię nową :wink:

 

Czy mogę na wstepie, przed połączeniem, przydzielić już komuś port :?: , tzn. koleś sobie ustawi dany port, np. 6000, a ja będę wiedział, że to on.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki oto problemik: Podłączyłem do siebie jednego kolesia, oprócz mnie, zostaliśmy przydzieleni do tej samej kolejki, chociaż mamy inne porty, ja mam 5518 on ma 5520. Czy jest możliwość rozdzielenia nas do innych kolejek :?:  Ja zostanę przy swojej on dostanię nową :wink:

 

Czy mogę na wstepie, przed połączeniem, przydzielić już komuś port :?: , tzn. koleś sobie ustawi dany port, np. 6000, a ja będę wiedział, że to on.

z tego co zaobserwowalem to jest jedna kolejka dla jednego konta w seti; tak wiec raczej nie da sie zrobic drugiej; co do portow to nie udalo mi sie tego zrobic;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki oto problemik: Podłączyłem do siebie jednego kolesia, oprócz mnie, zostaliśmy przydzieleni do tej samej kolejki, chociaż mamy inne porty, ja mam 5518 on ma 5520. Czy jest możliwość rozdzielenia nas do innych kolejek :?:  Ja zostanę przy swojej on dostanię nową :wink:

 

Czy mogę na wstepie, przed połączeniem, przydzielić już komuś port :?: , tzn. koleś sobie ustawi dany port, np. 6000, a ja będę wiedział, że to on.

z tego co zaobserwowalem to jest jedna kolejka dla jednego konta w seti; tak wiec raczej nie da sie zrobic drugiej; co do portow to nie udalo mi sie tego zrobic;
Czyli [gluteus maximus].... dochodzi do tego ograniczenie do 99WU pobranych....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...