Skocz do zawartości
uSh!

Wybor zasilacz - szybka pomoc plz

Rekomendowane odpowiedzi

1. Be-quiet! 400W ATX 1.3

2. HuntKey HK400-XP Silencer GOLD, 400WAT

3. Chieftec 420W HPC-420-302-DF

 

Ktory z tych trzech bedzie najlepszym wyborem dla mojego sprzetu (sygnaturka) ?? Prosilbym o szybka odpowiedz z uzasadnieniem :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu oszczędzać na zasiłce miałeś tyle kasy na sprzęt to chyba znajdziesz coś na porządną zasiłke? Lepiej kup coś porządnego a nie baw się w 400W zasilacze... Ja mam Antec True 550W i sobie chwale, wsześniej miałem właśnie cheifteca 420W i mi ograniczał OC procka, mimo że na forum są o nim same pozytywy to nie jest on wcale takim dobrym zasilaczem, zresztą cena poniżej 400zł coś sugeruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecywowalem jednak ze masz racje :) ale niestety na 550 juz nie wyskrobie wiec wybieram miedzy 480:

 

1. Antec True 480W ATX

2. Thermaltake Xaser PurePower 480W ATX

 

O tym pierwszym to wiem dosc sporo ale czy wie ktos cos na temat pozycji nr.2 ? Ladnie do obudowy pasuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...