Skocz do zawartości
reed

Bezszelestna obudowa - buhahaaaaaa !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w topicu , zaglądnijcie TUTAJ

Gostek za taką kasę opycha CODEGENA z korkiem i gąbką

Ja taki tuning to za 50 zł (dosłownie zrobię)

Jak pożyczę cyfrówkę to zapodam zdjąta inside mojej budy w all korek !

Chętni do tuningu wyciszającego - zapraszam do mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak BTW , gdyby ktoś z moich okolic chiał sobie walnąć tuning korkiem

a nie chciałoby mu się (lub nie umiałby) to się polecam, robię tanio i solidnie (sorry za bezkrytyczną autoreklamę :mrgreen: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak BTW , gdyby ktoś z moich okolic chiał sobie walnąć tuning korkiem

a nie chciałoby mu się (lub nie umiałby) to się polecam, robię tanio i solidnie (sorry za bezkrytyczną autoreklamę :mrgreen: )

a gdzie sa twoje okolice? :wink:

sorry, nigdy nie uwazalem na lekcjach geografi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak BTW , gdyby ktoś z moich okolic chiał sobie walnąć tuning korkiem

a nie chciałoby mu się (lub nie umiałby) to się polecam, robię tanio i solidnie (sorry za bezkrytyczną autoreklamę :mrgreen: )

a gdzie sa twoje okolice? :wink:

sorry, nigdy nie uwazalem na lekcjach geografi :D

Górny Śląsk - Chorzów (niedaleko Chorzowa leży taka dość znana wiocha Katowice :mrgreen: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ja wytlumilem sobie podobnie, lecz samym korkiem i.. [gluteus maximus] spadek halasu byl minimalny.Moze taka gabka byla by lepsza nie wiem. Wydaje mi sie ze problemem sa wentylator w zasilaczu i fakt ze mam wentyla z przodu na zaslepkach i wszelakie otwory na chlodzenie niwecza kazde wytlumienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oddales do servisu i co z nim zrobili ??

ja mam 2 takie :( i jeden (ten mlodszy) swiruje juz 2 razy robilem low format zeby sie badow pozbyc a ten starszy jak narazie jest OK

tylko te bady w moim przypadku to chyba wynik zabaw z tasma i kontrolera HPT.. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielce sie mylisz..

chodzi o to ze biurko mam raczej chropowate i juz zalatwilem na nim jednego a4tech'a (zdrapaly sie te paodkladeczki pod nim)

do tego optyka juz wyprubowalem z 9 mouse padow (kilka takich za 5zl, jednego żelowego, 2 z materialu) i albo sie wyginaly, albo nie byly wystarczajaco sliskie, albo mycha sie na nich gubila(szczegulnie na jednym takim co parenascie minut kursor uciekal mi w rog ekranu),

pozatym latwiej wyczyscic pada niz biurko (bo po brudnym nei bede jezdzil mycha za prawie 200zl.

a ten padzik.. kabelek juz mi nie ucieka.. jest tak sliski ze wystarczy mocniej dmuchnac a myszka zaczyna po nim "plynac", a i precyzja wzrosla.. ruchy idealnie plynne.. miodzio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zczego jest on zrobiony i ile Cie kosztowal.

Tak sie pytam bo ja najczesciej wykozystuje blat biorka (InteliMause Optical) ale mialem do starej myzki podkladke z takim badziewiem pod nadgarstek i zwlaszcza jak rysuje projkty nie meczy sie na nim nadgarstek. Niestety nowa myszka ma wtedy troche wieksze opory i od czasu do czasu zdaza sie jej "przeskoczyc". w zwiazku z tym zastanawialem sie nad jakas modyfikacja mojej podkadki(najprosciej wyciac sam elemen zelowy :D - ale to sie jeszcze zobaczy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jest to IBM DTLA 307030. Wlasnie dzisiaj odebralem go z serwisu, a tu znowu kaplica!!!! Po krotce powiem o co chodzi: dysk jakis czas temu zaczal świrwać (drapanie głowicą o talerz takie jednostajne 3sekundowe) . Myślałem że to bady (scandisc wysypał 15KB badów) więc oddałem go do servisu (gwarancja), a oni po tygodniu mi go oddali i powiedzieli ze jest ok!

I rzeczywiscie bylo ok! bez badów ale po jakimś czasie dysk wykazywał podobne objawy, sypał sie cały system WINXP. Po sformatowaniu znowu było ok! nie wykrywał badów ale np. podczas instalacji HOMM4 lub np podlączeniu drugiego dysku znów dysk świrował i system ponownie się sypał. Formatowałem go chyba z 5 razy. Miałem juz dosyć oddałem go ponownie do servisu, odebrałem powiedzieli ze jest ok, a tu <span style="color:red;">[ciach!]</span>o nic nie jest ok - teraz to nawet bios go nie wykrywa, od czasu do czasu...

BTW moze to wina mojego zasilacza 220W (CD i CDRW), może to on nie wydala... bo czasem go wykrywa a gdy chce zainstalować system dysk znowu mi drapie!!!! Mam juz dosyc.

Uffffffff ale sie rozpisalem, ale już nie mogę tego ścierpieć!!!

POTRZEBUJE HELPA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW moze to wina mojego zasilacza 220W (CD i CDRW), może to on nie wydala

raczej to nie to..

jesli slyszysz ten charakterystyczny powtazajacy sie dzwiek to na 99% masz bady na dysku..

ze stronki IBM'a zassij nazedzie do low format'a dysku.. no i zformatuj..

na jakis czas pomoze..

PS z tego co wiem wymiany dysku mozesz sie domagac dopiero po zapelnieniu przestrzeni "servisowej" dysku ktora wynosi 15 (niestety nie wiem jakich jednostek.. :( )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to jest bezszelestna obuowa to do niej włożymy mojedo Quantuma 4.3 Giga. Robi tyle chałasu ze tu korek to nie pomoże. Prędzej nożyczki które polecą po czterech małych kabelkach od zasilania. Ale przesadą jest 400 za ten szmelc. Serio mozna to zrobić taniej, sam chciałem ale będe miał szkło z boku obudowy i chyba byto zniweczyło cała ta robota.

 

A przy okazji sprawdza sie ta podkładka od Furmka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm bez szelestna.. ale nie bez szumowa :wink:

z drugiej strony, moze i sama obudowa dzwiekow nie wydaje .. a nikt nie mowi ze wszystkie dzwieki z wnetrza wyciszy w 100%...

naprawde roznie mozna to interpretowac..

jedyne w czym wszyscy sie zgadzaja to to ze 400 to stanowczo za duzo.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to jest bezszelestna obuowa to do niej włożymy mojedo Quantuma 4.3 Giga. Robi tyle chałasu ze tu korek to nie pomoże.

umiesc ten dysk na gumowych podkladkach sporo daje zreszta ja mam quantuma 3.2 fireball pracuje teraz w malym serwerku na oraglo i jest cichutki /nawet bez zadnych gumek /.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jakies twozywo sztuczne.. ale takie dziwnie sliskie. pokyte teflonem??

co do ceny to z przesylkami z niemiec wyszlo mnie prawie 150 zl..

a kupowalem tutaj

 

 

troche drogie jak na podkladke i jeszcze jedno wyglada na troche jednorodne nie masz problemow z gubieniem sie myszki (moze troche przewrazliwiony jestem ale gdybym mial tyle zaplacic to pragne idealu)

 

i jeszcze jedno cena w tym sklepie to ok 100 zl koszty wysylki to 50 zl ?

i nie wiem czy dobrze widzialem ale tam jakis kabelek od tej podkladki odchodi. zdawalo mi sie czy on ma jakas funkcje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o <span style="color:red;">[ciach!]</span>a kolesie placa 400zl za Condegena wypchanego korkiem i gabka!!! co za frajerzy!!!!!!!!! za ta cena ma sie pozadna Chifteca lub Englihita(czy jak to sie pisze) i zasilacz 430W pozadny w luxusie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...